Android L Geliştirici Ön İzleme Sürümü İçin İlk Güncelleme Yayınlandı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google sürpriz bir şekilde Android L’nin geliştirici ön izleme sürümünü güncelledi. Nexus 5 ve Nexus 7 (2013) için resmi olarak dağıtılan güncellemenin fabrika imaj dosyaları Google Geliştiriciler sayfasından yayınlandı.

teknik destek

Google’ın haziran ayında gerçekleştirdiği I/O etkinliğinde duyurduğu Google Fit’in (fitness takip platformu) geliştirme kiti ön izleme sürümünü yayınladı. Geliştirme kitinin yayınlanmasıyla beraber Android L’nin Google Fit’e sunacağı destek sebebiyle Android için ufak çaplı bir güncelleme yayınlandı. Google’ın güncelleme içeriğine hata düzeltmeleri ekleyip eklemediği henüz bilinmiyor. Şu an için görünen yenilik Google Fit platformuna sunulan destek oldu.

LPV81C yapı numarasına sahip yeni yazılımı Nexus 5 ya da Nexus 7’ye yüklemek için gerekli olan fabrika imaj dosyalarına buradan erişebilirsiniz.

Android L için yayınlanan güncellemenin OTA üzerinden Nexus 5 ve Nexus 7 (2013) sahiplerine ulaşması bekleniyor. Google’ın sonbaharda dağıtıma sunacağı resmi güncellemeye akıllı telefonlar için çoklu kullanıcı desteğini sunacağı resmen açıklandı. Geliştiricilerin ayrıca özelleştirilebilir hızlı ayalar menüsünü de yine son süremde platforma dahil edebilir.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın