Android L Yüklü Nexus 5’in Görüntüleri Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

ART’nin varsayılan sanal motoru haline gelmesi, Materyal Tasarım anlayışı (arayüzün büyük bölümünde değişmeler, animasyonlar, yumuşak geçişler, renkli arayüz), bildirim ekranında değişim, geliştirilen klavye ve Project Volta ile pil ömründe iyileştirmeler Android L’de dikkat çeken yeniliklerin başında geliyor.

Google tanıtım esnasında sözünü ettiği üzere Nexus 5 ve Nexus 7 (2013) için fabrika imaj dosyalarını geliştiriciler için yayınlandı. Henüz kararlı yapıda olmayan fabrika imaj dosyalarını dilerseniz indirerek Nexus cihazınıza yükleyebilirsiniz. Yine XDA Geliştiriciler forumunda Android L’nin Nexus 5 ve Nexus 7 için ZIP’li dosyaları yayınlanmaya başladı. Dilerseniz ZIP’li dosyaları indirerek Custom Recovery’den yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Google tarafından Nexus 5 ve Nexus 7 için yayınlanan fabrika imaj dosyalarının henüz kararlı yapıda olmadığını belirtelim. Dolayısıyla bir dizi hatalarla karşılaşabilirsiniz. Kullanıcılardan gelen yorumlara bakıldığında ise yeni sürümün günlük kullanım için yeterli olduğu görülüyor.

Android L’nin dağıtılmasıyla birlikte geliştiriciler Nexus 5 ve Nexus 7’ye yüklemeye başladı. Alt bölümde Android L yüklü Nexus 5’i görüntülerini inceleyebilirsiniz.

123456789

11

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!