Android Lollipop İsmi, Google Çalışanının Paylaştığı Ekran Alıntısında Görüntülendi!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Tam olarak teyit edilmiş kesin bir bilgi olmamakla birlikte, yeni Android versiyonu olan Android L‘nin isminin “lolipop” yani Android Lollipop olduğu bildirim çubuğundaki simgede görüntülendi.

teknik destek

Chromium’un hatasını inceleyen Google çalışanı tarafından paylaşılan ekran görüntüsünde, 3 hata simgesinin yanında daha önce hiç görülmemiş, ince çubuk üzerinde android kafasının olduğu yeni bir simge görüntülendi. Yani bildiğiniz üzere bu lolipop.

Tabi, Android 4.4 KitKat‘ta da daha önce deneyim elde ettiğimiz bir durum söz konusuz. Hatırlarsanız ilk başta bu versiyonun Android 4.4 Key Lime Pie olacağı söyleniliyordu. Ancak Google, Nestle ile anlaşma yaparak resmi olarak Android 4.4’ü KitKat markasıyla değiştirmişti.

Bu akşam tanıtılması beklenen Nexus 9 ile Android L‘nin gerçekten de Android Lollipop olup olmadığı konusunda kesin bir bilgi edineceğiz. Bizi takip edin.

Android-Lollipop-Chromium-Issue-tracker-leak

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!