Android M 3’üncü Geliştirici Önizleme Sürümü Ertelendi!

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Google’ın mobil işletim sistemi Android için kısa süre önce resmi olarak duyurulan Android M sürümüne yönelik yayınlanan 2 Geliştirici Önizleme (Developer Preview) sürümünden sonra, merakla beklenen 3’üncü güncellemenin ertelendiği bilgisi geldi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google, resmi tanıtımda yaptığı açıklamada 3 ana Geliştirici Önizleme sürümü güncellemesi aldıktan sonra Final sürümünün yayınlanacağı Android M için, bir güncelleme grafiği bildirmişti.

android-m-guncelleme-tarihi

Bu grafiğe göre Android M Geliştirici Önizleme 3‘ün Temmuz ayı içerisinde yayınlanması planlanmış ve Android M Final sürümünün de 3’üncü çeyrekte yayınlanması planlanmıştı. Google’ın Android Geliştirici Avukatı Wojtek Kaliciński yaptığı açıklamada, “Android M final sürümüne oldukça yakınız, ancak biraz daha zamana ihtiyacımız var” şeklinde mesaj yayınladı.

Umarız bu erteleme, Android M final sürümünün 4’üncü çeyreğe sarkmasına sebep olmaz.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak