Android M Bu Ay Sonu Yapılacak Google I/O’da Tanıtılacak!

media 13268

Google‘ın mobil işletim sistemi Android‘in yeni sürümü Android M yaklaşıyor. Bu ay sonu 27-29 Mayıs tarihlerinde yapılacak Google I/O‘da yeni Android M sürümü tanıtılacak.

Andronova

Android M‘in henüz hangi şekerlemeden ismini alacağı konusunda kesin bir bilgi yok, ancak bu konuda MuffinMarshmallow öne çıkarken, diğer taraftan KitKat ile yapıldığı gibi belki Android M&M veya Mars gibi bir isim de seçilebilir.

Bu konuda sizlerle paylaştığımız “Sizce Android 6.0 “M” Hangi Şekerleme Olacak?” başlıklı haberimizdeki anketimize katılarak siz de tahmininizi belirtebilirsiniz.

android-m-google-io

Her halükarda Google I/O’da geçtiğimiz yıl Lollipop‘un tanıtılmasından sonra Ekim ayında resmi olarak yayınlandığı göz önünde bulundurulursa, yeni Android M sürümünün yine bu zamanlarda Android kullanıcılarına ulaşması tahmin ediliyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın