Android M Geliştirici Önizleme Sürümü 2 Yayınlandı!

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Geçtiğimiz 28 Mayıs’ta Google tarafından resmi olarak tanıtılan yeni Android sürümü olan Android M için ilk güncelleme yayınlandı.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Google, Andorid M Geliştirici Önizleme Sürümünü (Android M Developer Preview) resmi tanıtımın ertesi günü yayınlamıştı. Kaynaklar 3 güncelleme sonrası Android M’in resmi olarak yayınlanacağını söylemişlerdi.

android-m-guncelleme-tarihi

Şimdi Android M ilk güncellemesini aldı ve Android M Geliştirici Önizleme Sürümü 2, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 9 ve Nexus Player için yayınlandı.

Android SDK‘nın, sistem imajlarının, dokümantasyonların ve Android M platformunda uygulama geliştirmek için örneklerin yer aldığı ilk Android M güncellemesi, halen yeterince stabil değil.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Ancak yeni Android M Geliştirici Önizleme Sürümü 2‘yi denemek isterseniz aşağıdaki cihazınız için uygun olan bağlantıdan imajları indirebilirsiniz.

  • Nexus 5
  • Nexus 6
  • Nexus 9
  • Nexus Player

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir