Android M Geliştirici Önizleme Sürümü 2 Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz 28 Mayıs’ta Google tarafından resmi olarak tanıtılan yeni Android sürümü olan Android M için ilk güncelleme yayınlandı.

Andronova

Google, Andorid M Geliştirici Önizleme Sürümünü (Android M Developer Preview) resmi tanıtımın ertesi günü yayınlamıştı. Kaynaklar 3 güncelleme sonrası Android M’in resmi olarak yayınlanacağını söylemişlerdi.

android-m-guncelleme-tarihi

Şimdi Android M ilk güncellemesini aldı ve Android M Geliştirici Önizleme Sürümü 2, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 9 ve Nexus Player için yayınlandı.

Android SDK‘nın, sistem imajlarının, dokümantasyonların ve Android M platformunda uygulama geliştirmek için örneklerin yer aldığı ilk Android M güncellemesi, halen yeterince stabil değil.

Ancak yeni Android M Geliştirici Önizleme Sürümü 2‘yi denemek isterseniz aşağıdaki cihazınız için uygun olan bağlantıdan imajları indirebilirsiniz.

  • Nexus 5
  • Nexus 6
  • Nexus 9
  • Nexus Player

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın