Android Mobil Veri internet Dolaşımını Açma Kapatma

Android cep telefonda internet bağlantısı nasıl açılır internet nasıl kapatılır? Telefonun internet erişimini açmak kapatmak için ne yapmalıyım? Android mobil veri internet dolaşımını açma kapatma ayarları nasıl yapılır? Samsung Galaxy S3 S4 S5 S6 S7, HTC

Android Mobil Veri internet Dolaşımını Açma Kapatma
banner192
Android cep telefonda internet bağlantısı nasıl açılır internet nasıl kapatılır? Telefonun internet erişimini açmak kapatmak için ne yapmalıyım? Android mobil veri internet dolaşımını açma kapatma ayarları nasıl yapılır? Samsung Galaxy S3 S4 S5 S6 S7, HTC, LG G2 G3 G4 G5, Sony Xperia Z1 Z2 Z3 Z4 Z5 internet ayarlarını açma kapatma seçenekleri. Android telefonda, ekranının üst tarafına dokunup aşağı doğru çekiniz. Bazen iki parmağınızla kaydırmanız gerekebilir. Yani bildirim panelini kaydırınız. Ekranan gelen "Mobil Veri" simgesine dokununuz. Mobil veri açıldığında koyu renk şeklini alır. Mobil veri bağlantısını aynı yerden kapatabilirsiniz. Bazı cep telefonlarda Ayarlar / Diğer ayarlar /Mobil ağlar bölümünden açıp kapatabilirsiniz.

Android mobil veri internet dolaşımını açma kapatma

android mobil veri internet dolaşımını açma kapatma Alternatif mobil veri bağlantısını açma kapatma ayarları: Mobil şebeke > Şebeke operatörü veya Erişim Noktası Adları seçeneğine dokununuz. Mobil veri bağlantısını açma ve kapatmak için Mobil ağ Aç / Kapat yazısına dokunmanız yeterli. Sony Xperia telefonlarda mobil veriyi açmak ve kapatmak için ana ekrana (menü) dokunun. Ayarlar / Veri kullanımı seçeneğine dokunun. Mobil veri trafiği yanındaki açma / kapama seçeneğine dokununuz. Android internet ayarları nasıl yapılır: İsim: Operatör ismi olabilir. APN: internet. MCC: 286. MNC: Turkcell 01, Vodafone 02 ve Türk Telekom Avea 03. Onaylama türü: PAP. APN tipi: default,supl. Diğer seçenekleri boş geçebilirsiniz. Detaylar için Android internet ayarları Avea Vodafone Turkcell nasıl yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çağrı
Çağrı - 5 yıl Önce

Android %80 rakamı tek firma ile yakalamıyor.. Kaç tane telefon firması telefonlarında Android kullanıyor ? bayağı fazla. İOS tek cihaz da kullanılıyor. Windows Phone 8 de 2 firma ile kullanılıyor. Anroid en az 10 firma kullanıyor arka planda hala 30 tane uygulama çalıştıran ve bataryayı resmen içen bir işletim sistemini övmenin mantığı yok.

Hakan Kandilli
Hakan Kandilli - 5 yıl Önce

Androidi bu kadar pofpoflamanızın bir anlamı yok.Zaten bir cok hatası eksiği sarjı sömüren yapısı ile insanların her gecen gün sogudugu üstüne üstlük birde İOS 7 rüzgarı ile iyice gün yüzüne cıkan yetersizliği insanları bıktırma nefret etme noktasına getirmiştir androidten..