Android oyun club öneri oyunları

Android oyun club serisinde öneri oyunlar arasında futbol, savaş ve macera sizleri bekliyor. 2019 Çok sık tercih edilen en iyi mobil oyunları sizlere derledik.

Android oyun club öneri oyunları
müşteri hizmetleri

PUBG Mobile oyunu açıklamamıza gerek duymadan ve öneri daha yapmadan diğer öneri oyunları yazıyoruz. Malun PUBG en çok tercih listesinin başlarında bulunuyor.

FIFA futbol mobil oyunu

Yıllar yıllar önce çıkan fifa oyunu hiç popülerliğini yitirmemiştir. Söz konusu futbol olunca oyunu da çok tutulan oyunlar listesinde yer alıyor. FiFA oyununun mobil versiyonu ile kendi kadronuzu kurabilir ve kıran kırana mücadele edebilirsiniz. Gelişmiş bir oyun motoruna sahip oyunun grafikleri de etkiliyici görünmekte.

Asphalt 9 Legends mobil

Asphalt serisi, tüm teknoloji cihazlarında önemli bir yere sahip. Mobil sürümü de önemli oyunu da önemli bir paya sahipdir. Oyunculara fazlasıyla araç sunmakta. Grafik kalitesi HDR ve kaliteli bir yapım olduğunu söyelebiliriz.

Brawl Stars mobil oyunu

Clash of Clans, C. Royale ve B. Beach yapımcılarının çıkardığı bir oyun. Arkadaşlarla oynanabilecek bir oyundur. Çeşitli modları barındırmış bir savaş klasiği. Bazen çok kısa süre savaş sürebilmekte.

Android oyun club öneri oyunları

Alto’s Odyssey

Ücretsiz oyunlardan biri olan Alto’s Odyssey, basit bir mekaniklere sahip, çok harika grafikler ve rahat atmosfer sunan oyunun oyunculara güzel vakitler geçrimesini sağlıyor.

Final Fantasy Brave Exvius öneri oyunlardan

Oyunu sevenlere yeni bir versiyon önerimiz olacak Final Fantasy Brave Exvius, en iyi mobil oyunlardan biri. Orjinal versiyondan çok fazla parçayı bulacağınız oyun, zorlu rakiplerinizle başa çıkmanız için hem ter hem de beyninizi zorlamanız gerekebilir.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 04:07
müşteri hizmetleri