Fake GPS For Pokemon GO hilesi

banner186

Fake GPS For Pokemon GO hilesi Android iPhone indir yükle. Pokemon GO hilesi indir. Pokemon GO hile uygulaması nasıl kullanılır? Pokemon GO nasıl oynanır?

Fake GPS For Pokemon GO hilesi
Müşteri Hizmetleri 14 Ağustos 2016 Pazar 03:15

banner192

Fake GPS For Pokemon GO hilesi Android iPhone indir yükle. Pokemon GO hilesi indir. Pokemon GO hile uygulaması nasıl kullanılır? Pokemon GO nasıl oynanır? Pokemon GO Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, Asus Zenfone, Discovery, Android One 4G, iPhone 4s, iPhone 5s, iPhone 6 indir 2016.

Fake GPS For Pokemon GO uygulaması, sahte konumlandırması ile sanki dünyanın başka bir yerinde bulunuyormuş gibi rahat şekilde ilerlemenizi sağlar. Uygulama ülke, şehir ve adres değişikliği yapabilme özelliğine sahip. Fake GPS For Pokemon GO hile uygulamasını Google Play Store' den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Pokemon GO hilesi indirme adresi play.google.com/store/apps/details?id=rah.location.pokemonGo&hl=tr

Fake GPS For Pokemon GO hilesi

Fake GPS For Pokemon GO hilesi

Pokemon GO hilesi

Pokemon GO hilesi android iphone

Fake GPS For Pokemon GO hilesi nasıl kullanılır?

Cihaz ayarlarından cihaz hakkında bölümüne giriniz. Yapım numarası seçeneğine 5-6 kez basıp çekiniz. Cihazda eğer geliştirici özelliğini aktif ettiyseniz, geliştiriciler bölümünde yer alan sahte konumu aktif ediniz. Pokemon GO çalıştırınız. Sonra Fake GPS For uygulamasını açınız. Alt tarafta yer alan Search bölümüne mekan adını yazınız. Start seçeneği ile işlemi başlatınız. Pokemon GO oynarken her hangi bir hata alırsanız, Pokemon GO hile uygulamasını kapatmadan oyunu kapatıp yeniden açınız. Pokemon GO açılış sorunu haberimizi inceleyebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Caner - 1 ay önce
Facebook diyor ki sadece bir telefon numaram ile bir profil açma şansımız var fakat benim 3 tane hesabim vardı gerçek isimleriyle yeni tel no aldım tekrardan alabilirmiyim aynı adımla doğum tarihi ile.
Avatar
Merhaba ben aysegul faceboo - 1 hafta önce
3 yıllık facebook hesabım neden kapatıldı lütfen yardımcı olun bana