Android P numara engelleme için yenilik

Andronova
1 Minimum Okuma

Google' nin Android 9.0 ya da P olarak adlandırılan sürüm için bir mühendisin bazı önerileri ilgi çekti. Yeni sürüme numaraları engellemek için gelişmiş bir seçenek koyulabilir.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Google yeni Android güncelleme sürümü Android P için yoğun bir şekilde çalışıyor. Yeni sürüm için Sony’ nin mühendisinden bir öneri geldi. Yeni bir özellik Android P’ ye eklenebilir.

Artık zahmet edipte numara engelleme işlemi ile uğraşmayacaksınız.

Sony mühendisinin bir kaç önerisinin olduğunu ve bu öneriler bi ihtimal dikkate alınabilir. Dikkat çeken önerilerinden biri gelişmiş bir numara engelleme özelliği.

Android P numara engelleme! Arayan kişi rehberde yoksa, özel / gizli numaradan arıyorsa ya da ankesörlü telefonlardan arama yapılıyorsa ama yine numara çıkmıyorsa Android P aramayı engelleyecek. Tabi büyük ihtimal bu özellik için aktif ve pasif etme seçeneği koyulacaktır.

Android P numara engelleme için yenilik

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Android P gelişmiş numara engelleme

Google, yeni Android sürümü testlerini yaptığı bilinmekte. Henüz net olmayan bazı bilgiler gelmekte. Bakalım bu yıl içerisinde neler olacak?

Ek bilgi! Acil servis gibi numaraların otomatik numara engelleme gibi durumlarında operatör tarafından devre dışı bırakılabiliyor.

özel aramaları engelleme ve gizli numaraları engellemek için şu an da telefondan arama şeklinde *253# arama tuşunu tuşladığınızda engelleyebiliyorsunuz.


Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2018, 14:36

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir