Android Platformda Chrome Dokunduğunuz Kelimelerle İlgili Bilgi Gösteriyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Google I/O’da pek çok otoriteye göre en çok ilgi çeken yenilik uygulamalar içerisinde arama yapmanızı sağlayan “Now on Top” özelliğiydi. Bu özellikle paralel olarak da Android platformunda Google tarayıcısı “Tap to Search” (Aramak için dokun) yeteneği ile donanıyor.

teknik destek

Çok benzer işleyen sistemde artık İnternette gezinirken bilmediğiniz bir kelimeyle karşılaştığınız zaman kelimenin üzerine basılı tutarak, olduğumuz sayfayı terketmeden tanım görebilmemiz mümkün.

Ayrıca eşsesli sözcüklerle ilgili aramalarda bulunduğunuz sayfanın özelliklerini de tarayarak okuduğunuz metin içerisindeki en yakın anlamı size sunmaya çalışan sistem otomatik olarak ekranı scroolup yaparak aradığınız sözcüğün anlamını sunuyor. Aramanızı resimler ve farklı İnternet siteleriyle de destekleyen özellik pek çok kullanıcı tarafından beğenileceğe benziyor.

Google çok yakın zamanda çok farklı dillere destek sunulacağını da duyurdu.

Google-Chrome-text-search-640x381

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir