Android rehber yedeği alma ve alınan yedeği geri yükleme

media 11726

Telefonun rehberini yedekleme yedeği geri yükleme programı veya programsız nasıl yapılacağını kısaca gösterdik. Telefon rehberi nasıl aktarırım detay aşağıda yer alıyor.

teknik destek

Android cep telefonu yedeğini alıp ve daha sonra yedeği geri yüklemek için belirtilen adımlar dışında birde verdiğimiz bağlantı ile çok daha fazla detaya ulaşacağınız haberimize kesin bakmadan geçmeyin. Android telefonun dosyalarının yedeklemesi ve rehber yedekleme…

Google Drive programıyla kolay şekilde cihazın yedeğini alıp ve farklı bir telefona aktarabilirsiniz. Yedek taşıma işlemi ücretsiz çok sayıda uygulama ile yapılabilir. Android’ den iPhone veri aktarma için Move to iOS adlı uygulama kullanılabilir.

Android telefonun rehberini yedekleme

Ayarlar / Hesaplar / POSTA / Rehber Yedeği / Sd Karta

Telefonunuzun ana ekran uygulaması veri senkronizasyon ile yedek alma ve geri yükleme yapılabilir.

Yedekleme Programı ile cep telefonda rehber yedeği nasıl alınır: Telefondan menü / İçer aktar / Dışa aktar. Android rehber yedekleme uygulaması Super Backup kullanarak da yedek alabilirsiniz.

Uygulamaları SD karta yedekleme, Uygulama verilerini yedekleme, SD karttan toplu olarak geri yükleme ve otomatik yedekleme ayarları.

Android rehber yedeği alma ve alınan yedeği geri yükleme

İşlemlerden önce alınan yedeği bilgisayara ve Google Driver de tutunuz. Detaylar bu https://www.andronova.net/android-teknik-bilgi/android-telefonda-rehber-yedekleme-ve-geri-yukleme-h3461.html haberde…


Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 22:13

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın