Google ana sayfasında Nexus 7 reklamlarına başladı

Google' de Nexus reklamları başladı. Kendi ürünlerine öncelik veren Google prensiplerini bir tarafa bıraktı ve kendi telefonları için reklamlara başladı.

Google ana sayfasında Nexus 7 reklamlarına başladı
müşteri hizmetleri

Dünya devi Google’ın ana sayfasında reklamlara yer vermediğini biliyoruz. Tabi söz konusu Google’ın kendi ürünü olunca bu kural pek işlemiyor.

Daha önce ana sayfada yine kendi ürünleri olan Nexus One ve Chrome’un reklamını yapan Google bu defa satış rekorları kıran tableti Nexus 7 için bu kuralı bozdu. 

Google Nexus 7 şimdiye kadar üretilen en iyi ve uygun fiyatlı tabletlerin başında geliyor. Google tablet pazarında geride olan Android’i üst seviyeye taşımak için iyi bir pazarlama stratejisi uyguluyor. Bu noktada değerlendirdiğimizde dünyanın en fazla ziyaret edilen sitelerinden olan Google.com bu iş için tamda biçilmiş kaftan. 

Nexus 7’nin reklamı şu aşamada sadece Amerika’da yapılmakta. Tabletin Avrupa pazarına merhaba demesiyle beraber aynı uygulamayı Avrupa ülkelerinde de görebiliriz. Arama çubuğunun hemen altında bulunan reklam satış performansını mutlaka etkileyecektir.

Google ana sayfasında Nexus 7 reklamlarına başladı

müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Asrın
Asrın - 7 yıl Önce

Hiç görmedim nedense

mikael
mikael - 7 yıl Önce

Bu meret ne zaman gelecek turkiyeye
ve daha once sitenizde ''nexus 7 yakinda sitemizde satilmaya baslayacaktir'' gibi bir yazi okumustum.. ve ayni saat iicinde yazi kaldirildi .. gelecek mi ve nezaman??

brooqs
brooqs - 7 yıl Önce

Google daha yeni başlıyor açılmaya ilerleyen zamanlarda bedava bile vermeye başlar cihazları çok iyi biliyorki playstore donanımdan daha çok para getirecek filmler oyunlar müzikler!!!