Android' te Silinen Oyunları ve Uygulamaları Geri Getirme

Android cep telefonda ve Android tablette silinen oyun ve uygulamaları geri getirme nasıl yapılır? Telefonda silinmiş oyunları ve uygulamalar geri getirme geri almak. Yanlışlıkla silinen Android oyunları uygulamaları kurtarma 2016. Android'te Google Pl

Android' te Silinen Oyunları ve Uygulamaları Geri Getirme
banner192
Android cep telefonda ve Android tablette silinen oyun ve uygulamaları geri getirme nasıl yapılır? Telefonda silinmiş oyunları ve uygulamalar geri getirme geri almak. Yanlışlıkla silinen Android oyunları uygulamaları kurtarma 2016. Android'te Google Play Store üzerinden yüklenen ve sonra silinen uygulamaları geri getirme ve hangi uygulamaları sildiğinizi öğrenme yöntemi. Akıllı telefonlarımızı daha işlevsel ve eğlenceli hale getiren uygulamalar, vazgeçilmez araçlarımız hale geldiler. Google Play Store'da sayısı iki milyona yaklaşan uygulama ve oyunlar arasından yüzlercesini, hatta binlercesini yükleyenlerimiz var. Yüklenip silinen uygulamalar o kadar çok ki, bazen daha önce yüklediğini bir uygulamayı bulmanız gerektiğinde veya başka sebeplerden ötürü silinen uygulamaları geri getirmeniz gerektiğinde zorluk çekebiliyorsunuz. Aşağıda size, Android işletim sisteminde silinen uygulamaları geri getirme ve daha önce hangi uygulamaları sildiğinizi kolayca bulma yöntemini anlatacağız. Öncelikle bu yöntemin yalnızca Google Play Store üzerinden indirilen uygulamalar için işe yarayacağını belirtelim.

Android cep telefonda ve tablette silinen oyun ve uygulamaları geri getirme

android silinen uygulamaları oyunları geri getirme Adım 1: Öncelikle Google Play'i açıyoruz ve yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi, üst taraftaki arama kutusunun solunda yer alan menü butonuna tıklıyoruz. Adım 2: Açılan pencereden Uygulamalarım ve oyunlarım menüsüne tıklıyoruz. Adım 3: Açılan bölümden üst tarafta yer alan TÜMÜ sekmesine tıklıyoruz. Burada mevcut ve daha önce yüklediğiniz tüm uygulama ve oyunlar yer almaktadır. Sildiğiniz uygulamaların sağ üst tarafından çarpı işareti yer alır ve dilerseniz bu uygulamaları listeden kaldırabilirsiniz. Uygulamaları tekrar yüklemek için ise açıp tekrar yüklemeniz yeterli. Oldukça kolay olan bu yöntemle, Android'te silenen uygulamaları geri getirme ve bulma konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem
Adem - 1 hafta Önce

Tumu diye bisey yok. Guncellemeler, Yuklu ve kitaplik var...

bulent konyar
bulent konyar - 2 hafta Önce

tumu çıkmıyor nasıl yapıcam

Özlem
Özlem - 3 hafta Önce

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz

Nuran Kasarcı
Nuran Kasarcı - 2 ay Önce

Silinen oyunlarım tekrar yuklensin

isa
isa - 6 ay Önce

Haydayim pozulub geri isdeyirem ama telfonum farmat olub silinib

Kingumuttr
Kingumuttr - 6 ay Önce

Ben play store'den indirmedim.

Ayse
Ayse - 9 ay Önce

Ben samsungtan ıphone a gectım oyun kaldıgı yerden dewam etmıyor

Cansu
Cansu - 11 ay Önce

Family vaulty programini bulamiyorum

Aynur
Aynur - 11 ay Önce

sms leri nasil geri qaytara bilirim yardim edin

Abdülaziz
Abdülaziz - 11 ay Önce

Uygulama yok

ezgi
ezgi - 11 ay Önce

teşekkür ederim

Murat
Murat - 11 ay Önce

Benim teslim sony experia ultra yanlışlıkla bildiğim oyunumu nasıl geri getirebilirim

Mahmut
Mahmut - 13 ay Önce

Uygulama yok

sevgi
sevgi - 13 ay Önce

Uygulamalarııyanışlıkla kaldırdım napabilirim

Yılmaz
Yılmaz - 1 yıl Önce

Galaxy a3 2016 tlfunum camera silindi nasıl geri yüklenir