Android telefonlarınızı hızlandırın!

banner186

Android performans artırma nasıl yapılır? Android batarya çok az gidiyor? Androdi Root Booster uygulaması nasıl indirilir? Root Booster nasıl kullanılır?

Android telefonlarınızı hızlandırın!
Savaş Taşcıoğlu 01 Eylül 2016 Perşembe 13:50

banner192
Android performans artırma nasıl yapılır? Android batarya çok az gidiyor? Android Root Booster uygulaması nasıl indirilir? Root Booster nasıl kullanılır? Samsung telefonunuzu hızlandırın? Htc telefonunuzu hızlandırın.

Daha iyi bir performans için bazen sizlerinde birşeyler yapması gerekir. Android Root Booster ile telefonunuzun bataryası daha uzun gidecek, daha hızlı çalışacak. Android Root Booster ile daha hızlı bir telefon için detaylar haberimizde. 
 

Android Root Booster nasıl indirilir ve kullanılır?

Akıllı telefonunuzun daha hızlı çalışmasını istemez misiniz? daha yüksek hız, daha uzun pil ömrü ile daha fazla kullanmak istemez misiniz? Tüm bu sorularımızın cevabı evet ise. Root Booster ile daha hızlı ve daha verimli bir telefona tek bir uygulama ile sahip olabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bu uygulama telefonunuzun donanımları ile uyumlu bir şekilde çalışarak size yardımcı olacak.

Hazırda bekletme, işlemci kontrolü, hafıza yönetimi gibi tüm bu işlemleri sizler için kendisi ayarlıyor. Root booster ile birlikte tüm uygulamaların kontrolünü ele alabilirsiniz. 

Uygulamanın kullandığı grafiksel sunumları tek bir modun özelliklerini ve avantajlarını anlamamızı sağlar. Seçilen moda göre uygulamalar bekleme moduna alınabiliyor. CPU kontrolü ile işlemci frekansı düzenleyicileri görüntüleyebilirsiniz. 

Uygulamayı kullanırken bazı aksaklıklar bazı modellere göre olabilir. Uygulamanın testinde hızlandırıcı modda bir hata vermedi. Sizlerde Android cihazlarınızda bu uygulamayı kullanarak daha hızlı bir telefona sahip olabilirsiniz. Uygulamayı kurmadan önce yedek almanızı öneririz. 

Uygulamayı indirmek için Play Store uygulamasına giriş yaprak Root Booster adı ile aratmanız yeterli. 

İndirme linki: 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ram.memory.booster.cpu.saver&hl=tr

 
Android telefonlarınızı hızlandırın!
banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×