Root olmadan android sürüm yükseltme

Android sürüm yükseltme nasıl yapılır? Android yazılım güncelleme Root olmadan nasıl yapılacağını soranlar için Android sürüm yükseltme işleminde zaten rootlanır. 

Root olmadan android sürüm yükseltme
banner192

Android sürüm yükseltme nasıl yapılır? Android telefonda Root olmadan yükleme sürüm yükseltme.

Merhabalar Galaxy nexus sahibiyim. JellyBean 4.3 sürümü yüklü sonrasında güncelleme gelmedi telefonuma doğal yollardan. Kullanmak istediğim birkaç uygulama var 4.4 kitkat sürümünden aşağısına kullandırılmıyor. Bunun için rootsuz kitkat yada lollipop yükleme yolları arıyorum.

İnternette yaptığım araştırmalarda ya linkler kaymış yada tam açıklanmamıştı. Teşekkürler

facebook müşteri hizmetleri
Rootsuz custom recovery ile işlem yapılabilir. Konu hakkında çeşitli içerikleri sitemizden bulabilirsiniz. Sorularınız için ilgili konuya yorum atabilirsiniz. 

Root olmadan android sürüm yükseltme

Rootsuz Android sürüm yükseltme

Arkadaşlar sitemizde ROM atma programı, ROM nasıl atılır, root nedir nasıl yapılır ve yazılım nasıl yüklenir gibi çok sayıda yazı bulunuyor. Bunları kaynak olarak kullanabilirsiniz. ROM atarken program zaten rootlamayı kendi yapıyor. Rootsuz olarakta özellikle orjinal yazılımı yüklemek isteyenler Odin ve benzer programları sitemizden ulaşacaklar.

Örnek yazımız https://www.andronova.net/android-haberleri/tek-bir-tiklama-ile-android-cihaziniza-custom-recovery-yukleyin-h3288.html

YORUM EKLE
YORUMLAR
TANER ÖZDEMİR
TANER ÖZDEMİR - 2 hafta Önce

Site Linki koyarsanız ve görselli anlatım olsa daha iyi olur


Benim YouTube Kanalım Var

Eğer Dediğim Olursa Sizi Tanıtabilirim.