Samsung Galaxy S, Galaxy Ace, Galaxy Fit ve Galaxy Mini için Android 2.3.6 Gingerbread Güncellemesi Yayınlandı, Hemen Yükleyin!

Galaxy cep telefonlarda Firmware nasıl indirilir? Firmware nasıl yüklenir?

müşteri hizmetleri

Bir süredir Samsung‘un Android işletim sistemli cihazlarını güncellemekte olduğu Android 2.3.6 Gingerbread versiyonu, Galaxy S, Galaxy Ace, Galaxy Fit ve Galaxy Mini için de yayınlandı! Cihazlarınızın pil ömrünü ve performansını olumlu yönde etkileyecek olan bu yeni güncellemeyi Samsung’un Kies yardımcı programından yayınlamasını beklemeden hemen şimdi yükleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Firmware nasıl indirilir yüklenir

Güncellemeyle enerji kullanımı ve stabillik dışında başka hangi değişimlerin meydana geldiğini henüz bilmiyoruz. Bu konuda Android 2.3.6 versiyonunu cihazlarında deneyen okuyucularımıza izlenimlerini paylaşmasını rica ediyoruz. Değişimlerden diğer kullanıcıları da haberdar ederek yükleyip yüklememe konusundaki tereddütlerini giderebilirsiniz.

Firmware yükleme işlemleri, Samsung’un Odin aracıyla gerçekleştirilmektedir. Yüklemenin doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Bu yüzden detaylı yükleme anlatımına ihtiyaç duyabilirsiniz. AndroidTurkiye .Net olarak sizlerin daha kolay yazılım yükleyebilmenizi sağlamak için  AndroidTurkiye  Forumumuzda Firmware yükleme rehberleri yayınladık. bu rehberlerden yararlanarak cihazınız en güncel versiyona güncelleyebilir ya da orjinal yazılım yükleyebilirsiniz.

Android 2.3.6 Gingerbread işletim sistemi versiyonlu Samsung Galaxy serisi cihazların güncellemelerini aşağıdaki bağlantılardan edinebilirsiniz. Tüm Firmware dosyaları ve detaylı anlatımlar da bu bağlantılarda mevcuttur. İzlenimlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın!