Samsung Galaxy S II için Android 4.0.1 Ice Cream Sandwich Versiyonlu Firmware İnternete Sızdı! (Video)

Samsung Galaxy S II için Android Firmware Nasıl Kurulur Yüklenir?

Samsung Galaxy S II sahipleri müjde! Sammobile.comAndroid 4.0.1 Ice Cream Sandwich versiyonunu kullanan Galaxy S II I9100 Firmware‘ini Samsung kaynaklarından internete sızdırdı! Yazılım henüz kararlı sürüme ulaşmamış olmasına rağmen cihazınızda orjinal Ice Cream Sandwich versiyonunu tecrübe etmek için bundan daha iyi bir fırsat olamaz.

Firmware dosyası I9100XXKP1 sürümüne sahip ve 7 Aralık 2011 tarihinde yayınlanmış. Yazılımda Samsung’un kendi TouchWiz Kullanıcı Arayüzü ve Android Ice Cream Sandwich’in mevcut arayüzünün özellikleri bulunuyor. TouchWiz versiyonunda bir değişim meydana geldiğini düşünmüyoruz, TouchWiz 5.0 için ilerleyen dönemlerdeki güncellemeleri beklemek gerekecek sanırım.

Yazılımın bir de inceleme videosunu yayınlayan Sammobile.com, Firmware’in Samsung’un halen üzerinde geliştirme çalışmalarını yürüttüğü bir versiyon olduğunu vurgulayarak dile getiriyor. Yani günlük kullanımda bir takım problemlerle karşılaşmanız olası. Bu yüzden bu yazılımı kararlı Firmware yayınlanana kadar Ice Cream Sandwich’i denemek için kullanabilirsiniz.

Her zamanki gibi yazılımı sizler için paylaştık. Yükleme detaylarına, yükleme için gerekli dosyalara ve tüm Firmware dosyalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. İnceleme videosu da aşağıda yer almaktadır.