Samsung Galaxy S II için Android 2.3.6 Gingerbread Güncellemesi Çıktı, Hemen Yükleyin!

Bazı Android işletim sistemli Samsung Galaxy serisi akıllı telefon için yakın zamanda dağıtılmaya başlayan 2.3.6 Gingerbread güncellemesi Samsung Galaxy S II için de internette yayınlandı! Her versiyon güncellemesinde olduğu gibi, 2.3.6 ile de performans ve pil ömrü konusunda cihazınızda iyileştirmelerin meydana geleceğini düşünüyoruz.

Farklı kıtalarda yayınlanan ve o bölgelerdeki silinemeyen uygulamaların bulunduğu deneme yazılımlarının yerine, sizlerle resmi Avrupa Firmware’ini paylaşmak için bekledik ve sonunda I9100XWKK2 yapı numaralı yazılım Hollanda‘da Galaxy S II kullanıcılarına ulaşmaya başladı. 2.3.6 versiyonlu bu güncellemeyi tabi ki ülkemize teşrif edene kadar beklemeyeceğiz. Bu yeni Firmware‘i hemen şimdi I9100 model numaralı akıllı telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

Yazılım yükleme işlemleri konusunda detaylı bir anlatıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Çünkü işlemlerinin yanlış gerçekleştirilmesi durumunda cihazınız zarar görebilir, teknik servise gitmesi gerekebilir. Bu yüzden sizler için   AndroidTurkiye.Net forumumuzda hazırladığımız detaylı yükleme işlemlerini takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Bu konuda ayrıca, şuana kadar duyurulmuş tüm Samsung Galaxy S II Avrupa ve Türkiye yazılımlarına ulaşabilirsiniz.

Android 2.3.6 Gingerbread versiyonlu yeni Firmware’i yüklemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

müşteri hizmetleri