Samsung Galaxy S II için Ice Cream Sandwich Uyumlu SiyahKernel Yayınlandı, Hemen Yükleyin!

Samsung’un Galaxy S II akıllı telefonu için geliştirdiği yazılımla milyonlarca kullanıcıya ulaşan Gökhan Moral, performans ve pil ömründe artış sağlayan SiyahKernel’in Android 4.0 Ice Cream Sandwich uyumlu sürümünü yayınladı.

SiyahKernel 3, orjinal Samsung yazılımları, CyanogenMOD 9 ve MIUI ROM ile uyumlu çalışabiliyor. Kernel’i yükledikten sonra işlemci ve grafik yonganızı hız/voltaj değerlerinde oynama yapabiliyor, ekranın altındaki dokunmatik butonları uyarı ışığı olarak kullanabiliyorsunuz.

Dokunmatik CWM Recovery’nin eşlik ettiği Kernel, cihazınızı bu modda açtığınızda USB bellek özelliğini kullanarak veri aktarımı yapabilme imkanı da sağlıyor. Telefonunuzun birçok niceliğinde özelleştirmelerde bulunabileceğiniz SiyahKernel ile tamamen uyumlu geliştirilen ExTweaks uygulaması, teknik detayların ayarlanması konusunda kullanıcılara epeyi yardımcı olacak.

Son olarak çift ROM yükleme özelliğini destekleyen SiyahKernel’i sizler de hemen şimdi deneyip performans ve pil ömründe yaşadığınız farklılıkları diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantıyı ziyaret etmektir. Kernel ile alakalı sorularınızı lütfen forumda sorunuz.