Samsung görme engelli modu nasıl etkinleştirilir?

Samsung Görme engelli modu nasıl etkinleştirilir? Samsung Talkback nasıl etkinleştirilir? Android talkback nasıl etkinleştirilir? Samsung görme engelli modu

Samsung görme engelli modu nasıl etkinleştirilir?
müşteri hizmetleri
Samsung Görme engelli modu nasıl etkinleştirilir? Samsung Talkback nasıl etkinleştirilir? Android talkback nasıl etkinleştirilir? Samsung görme engelli modu nasıl kullanılır? Samsung S4, Galaxy S5, Galaxy S6 talkback nasıl kullanılır?
 
Samsung Galaxy telefonlar üzerinden Talkback görme engelli modu nasıl etkinleştirilir? Samsung telefonlar da Talkback nasıl kullanılır? Samsung sesli geri bildirim uygulaması nasıl kullanılır?

Samsung Talkback nasıl etkinleştirilir ve kullanılır?

Talkback etkinleştirildiğinde, telefonunuz üzerinden dokunduğunuz bütün seçenekler size sesli geri bildirim sunar. Talkback özellikle görme engelli kullanıcıların işine çok yarar. Talkback'i etkinleştirerek her dokunduğunuz ekranda sesli olarak geri bildirim gelir. 
 
Talkback her ekranda neler ile etkileşim kuracağınızı sizlere söyler. Seçim yapmak ve ne olduğunu duymak için dokunmanız yeterli. Erişim için ekranda ki seçimlere çift dokunmanız yeterli. 


Talkback sesli iletişimi etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip ediniz. 
 

Menü>Ayarlar>Erişilebilirlik>Görme>Talkback adımlarını takip ederek. Açık seçeneğini etkinleştirmeniz yeterli. Kapatmak için aynı adımları gerçekleştirerek açık konumunu devre dışı bırakabilirsiniz. 

Uygulama Samsung telefonlarının modellerine göre değişiklik gösterebilir. Bazı Samsung telefonlarda Voice Assistant adıyla da görülebilir.

Uygulamanın kullanımında ise bir defa dokunursanız o dokunduğunuz uygulamanın adı ve ne işe yaradığını duyarsınız. İki defa dokunursanız o uygulamayı açarsınız. 
Samsung görme engelli modu nasıl etkinleştirilir
Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 04:31
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
kazım
kazım - 2 yıl Önce

denemek için açtım kapatana kadar akla karayı seçtim

Esra
Esra - 3 yıl Önce

Samsung grand neo plas erişebilirlik engelli modundan nasıl çıkarılır