Samsung Note 7 arayüzü Note 5'e nasıl yüklenir ?

banner186

Samsung Galaxy Note 7 arayüzünü Note 5'e nasıl yüklerim ? Note 7 arayüzünü Note 5'e nasıl yükleyebilirim ? Galaxy Note 7 arayüzünü Note 5'e yüklemek

Samsung Note 7 arayüzü Note 5'e nasıl yüklenir ?
Savaş Taşcıoğlu 16 Ağustos 2016 Salı 16:30

banner192

Samsung Galaxy Note 7 arayüzünü Note 5'e nasıl yüklerim ? Note 7 arayüzünü Note 5'e nasıl yükleyebilirim ? Galaxy Note 7 arayüzünü Note 5'e yüklemek, Samsung Galaxy Note 7 arayüzü Note 5'e yüklenirken nelere dikkat edilmeli ?
 

Samsung Galaxy Note 5'e uyarlanan Note 7 yazılımı


Samsung Galaxy Note 7'te ait olan yazılımı ve arayüzü Note 5'e uyarlayan geliştiriciler, Note 7'ye ait arayüzün Note 5'e uyarlandığını açıkladılar. Note'nin arayüzü Note 5'te nasıl görünüyor. Sorunlar var mı detayları haberimizde.

Galaxy Note 7'nin arayüzünü Note 5'e uyarlayan geliştiriciler şuan için sorunsuz olarak çalıştığını belirtmektedirler. Touchwiz ve S-pen yazılımlarını Note 5'e uyarlayan yazılımcılar ilerleyen zamanlarda daha fazla özelliklerinde etkin bir şekilde çalışacağını belirtmektedirler. 

Galaxy Note 7'ye ait olan Rom'ları sizlerde Galaxy Note 5 kullanıcıları iseniz telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. 
 

Note 5 rom indir

Galaxy Note 5'e Note 7 arayüzünü nasıl yükleyebilirim ?
 

Rom yükleme işlemi yapmadan önce, daha önce bu şekilde bir yükleme yaptıysanız işlem yapabilirsiniz. Yeni yükleme yapacak kullanıcıların biraz daha dikkatli olması gerekmektedir. Yazılımı yüklemek için sizlerle linki paylaşacağız fakat şunu da belirtmekte fayda var. Yazılımı yükledikten sonra Galaxy Note 5 telefonunuz garanti dışı kalacaktır. Eğer garanti dışı kalmasını göze alıyorsanız, yükleme yapabilirsiniz. 

XDA geliştiricileri tarafından paylaşılan bu yazılımı aşağıdaki link üzerinden kontrol ederek indirme yapabilirsiniz. Sizlerle paylaşmış olduğumuz link içerisinde birden fazla yazılım dosyası bulunmaktadır. Linke tıklayarak açılan sayfa üzerinden kontrol edebilir ve uygun olan yazılımı indirebilirsiniz. 

Samsung Galaxy Note 5 için XDA firması tarafından yayınlanan Rom'u indirmek aşağıdaki adrese gidebilirsiniz. 

İndirme linki : forum.xda-developers.com/note5/development

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Xda - 1 yıl önce
Xda firma değil, Xda geliştirici platformu firma diyerek güvenli bir yer izlenimi vermeyin Xda özgür gelistiricilerin dağıtım yaptığı bir platform