Samsung otomatik güncellemeler nasıl kapatılır?

Android uygulamaların otomatik güncellemeleri nasıl kapatılır? Galaxy Apps tüm uygulamaların otomatik güncellemeleri nasıl devre dışı bırakılır? Galaxy Apps

Samsung otomatik güncellemeler nasıl kapatılır?
müşteri hizmetleri
Android uygulamaların otomatik güncellemeleri nasıl kapatılır? Galaxy Apps tüm uygulamaların otomatik güncellemeleri nasıl devre dışı bırakılır? Galaxy Apps otomatik güncellemeler nasıl kapatılır? Samsung S3, Samsung S4, Samsung S5, Samsung S6 uygulamaları otomatik güncelleme nasıl kapatılır?

Galaxy Apps üzerinden uygulamaların otomatik güncellemeleri nasıl devre dışı bırakılır? Uygulamaların otomatik güncellemesi, internet paketinizin bitmesine neden olabilir, o yüzden otomatik güncellemeler nasıl kapatılır? tüm detayları ile haberimizde. 


Samsung uygulamaların otomatik güncellemesi nasıl kapatılır?

Galaxy Apps üzerinden uygulamaların Samsung'un otomatik olarak güncellenen uygulamalarını devre dışı bırakabilirsiniz. Galaxy Apps ile uygulama ayarlarını yönetmek mümkün. Samsung Galaxy Apps ile tüm uygulamaların otomatik güncellemelerini kapatabilirsiniz. Uygulamaların otomatik güncellemeleri ile internet paketinizi bitirebilirsiniz.
 
Uygulamaların otomatik güncellemeleri sizin bilginiz olmadan arkada gerçekleşen bir otomatik güncelleme ile internet paketinizi bitirebiliyor, o yüzden Galaxy Apps üzerinden uygulamaların otomatik güncellemesini devre dışı bırakarak siz ne zaman isterseniz o zaman güncellemeleri yapabilirsiniz. 

Galaxy Apps üzerinden uygulamaların otomatik güncellemesini devre dışı bırakmak için;

- Öncelikle Galaxy Apps uygulamasına giriş yapıyoruz.
- Diğer sekmesine dokunuyoruz. 
- Uygulamalarım alanına dokunuyoruz. 
- Uygulamaları otomatik güncelle seçeneğine dokunuyoruz. 
- Devre dışı seçeneğine dokunuyoruz. 

Galaxy Apps otomatik güncelleme kapatma
Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2017, 04:33
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri