Samsung S7 arama engelleme

banner186

Samsung Galaxy S7 arama engelleme nasıl yapılır ? Samsung S7 gelen aramalar nasıl engellenir ?Samsung S7 tüm aramalar nasıl engellenir ? Samsung arama engelleme

Samsung S7 arama engelleme
Savaş Taşcıoğlu 14 Ağustos 2016 Pazar 23:55

banner192

Samsung Galaxy S7 arama engelleme nasıl yapılır ? Samsung S7 gelen aramalar nasıl engellenir ?Samsung S7 tüm aramalar nasıl engellenir ? Samsung arama engelleme nasıl yapılır ? Samsung S7 ve S7 Edge tüm aramalar nasıl engellenir ? Samsung S7 arama engelleme resimli anlatım.

Samsung'un son çıkarmış olduğu telefonlardan bir tanesi olan Galaxy S7 serisinde arama engelleme nasıl yapılır ? Samsung Galaxy S7 üzerinden tüm aramalar nasıl engellenir ? Samsung S7 arama engelleme var mı ? Samsung Galaxy S7 Edge arama engelleme işlemi nasıl yapılır ? bu sorularınızın cevabını sizler için resimli bir şekilde anlatıyoruz. Konuya ilişkin tüm detaylar makalemizde.

Samsung S7 ve S7 Edge arama engelleme nasıl yapılır ?

Samsung S7 ve S7 Edge üzerinden numara engellemeyi resimli bir anlatım şeklinde sizler için hazırladık. Telefonunuz üzerinden numara engelleme işlemi yapmak için aşağıdaki resimleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle Telefon seçeneğine dokunuyoruz.
Samsung özel aramaları engelleme
Açılan yeni ekran üzerinden sağ üst köşedeki Daha fazla sekmesine dokunarak devam ediyoruz.
Samsung S7 gizli aramaları engelleme
Ayarlar'a dokunuyoruz.
gelen aramaları engelleme
Diğe ayarlar seçeneğine dokunuyoruz.
samsung numara engelleme
Giden aramayı engelleme seçeneğine dokunuyoruz. 
Samsung S7 numara engelleme
Sesli arama'ya dokunuyoruz. 

Galaxy S7 arama engelleme

Samsung S7 arama engelleme seçenekleri nelerdir ?

Tüm giden aramalar seçeneğinin sağ tarafındaki butona dokunuyoruz. Eğer farklı bir engelleme yapmak isterseniz o engellemeyi de seçerek aktif hale getirebilirsiniz. 
Samsung S7 arama engelleme
Sizden aramaları engellemeniz için ağ şifresi isteyecektir. Eğer daha önce bir şifre belirlemediyseniz. Varsayılan şifre "0000"dır. Şifrenizi yazdıktan sonra tamam butonuna dokunuyoruz. 

Samsung galaxy S7 arama engelleme

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×