Turkcell T40 T50 T60 T70 Android numara engelleme

Turkcell T40 T50 T60 T70 ve T80 telefonda numara engelleme nasıl yapılır? Gizli özel gelen aramaları engelleme ve gizli gelen aramaları nasıl engellerim programla / programsız...

Turkcell T40 T50 T60 T70 Android numara engelleme
müşteri hizmetleri

Turkcell T serisi Android telefonlarda numara engelleme nasıl yapılır? Gizli özel gelen aramaları engellemek için aşağıda bazı önerilere yer verdik. Genelde bu modellerde özellikle arasında yer almamakta. Turkcell T serisi Çin' li ZTE firması tarafında yapılmakta. Kalite olarak idare edecek modeller olarak karşımıza çıkmakta. 

Turkcell T40 numara engelleme, T50 numara engelleme, T60 numara engelleme, T80 / T70 numara engelleme ve gizli gelen aramaları nasıl engellerim. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom numara engelleme / gizli numaralardan gelen çağrıları engelleme.

Turkcell T40 T50 T60 T70 Android numara engelleme

Turkcell numara engelleme

Turkcell T serilerinde numara engelleme özelliği bulunmamaktadır. Ama "Call Blocker" uygulamasını telefonunuza yükleyerek istemediğiniz numaralardan gelen aramaları engelleyebilirsiniz. Numara engelleme uygulamasını Google Play Store' den ücretsiz indirebilirsiniz. Başka uygulamaları da deneyebilirsiniz.

Ayarlar bölümüne giriniz. Açılan bölümde yer alan "Çağrı ayarları" seçeneğine dokunun. Aşağıya doğru kaydırın "Çağrı engel ayarları" bölümüne girip burada yer alan seçenekleri seçiniz.

Turkcell çağrı ayarlarında yer alan numara engelleme seçenekleri  Çağrı engel ayarları başlığı altında yer alan Tüm giden aramalar, Giden uluslararası aramalar, Dolaşımdayken giden, Tüm gelen aramalar ve Dolaşımdayken gelen seçenekleri yer almaktadır.

Turkcell numara engelleme operatör tarafından da verilebiliyor. Tabi aylık abone ücreti alınmakta. 2 Küsür olması gerekiyor. Detaylara resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Turkcell çağrı engelleme nasıl yapılır? SMS bölümüne cagriengelle bir boşluk sonra engellemek istediğiniz numarayı yazınız ve 2222 mesaj atınız. Onay geldiğinde hizmet aktif olduğu anlamına geliyor. 

Turkcell numara engellemeTurkcell çağrı engelleme

Turkcell gizli numaralardan gelen aramaları engelleme

Özel aramalar yani gelen aramada numara çıkmıyorsa ve sürekli aranıyorsanız telefondan *253# ve arama tuşuna basarak gizli özel çağrıları engelleyebilirsiniz. Her hangi sorunda önerdiğimiz destek hattınız arayabilirsiniz.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
Özcan hekimoglu
Özcan hekimoglu - 2 yıl Önce

Ya Harniden bu t serisini üretenlerin s... sürecek akılları yoktur a.. her b... yapıyprsunuzda numara engelleme özelliği koyamadınızmı? Yoooook olurmu canım işi kolayına ve hırsızlıga bağlamışınız çünkü her ay 2 tl ücreti kim kesecek bundan sonra türksellden hiçbirşey almicam ve alanı s... hadi bakalım bütün hatlarımı türk telekoma taşıycam

Furkan
Furkan - 2 yıl Önce

*253# bu numarayı arayın oluyor

Beytullah
Beytullah - 3 yıl Önce

Arkadaşlar telefon dışardan gelen çağrıları kabul etmiyor ne olmuş olabilir.

By paşa
By paşa - 3 yıl Önce

Şifte 0000

Gökhan
Gökhan - 3 yıl Önce

Merhaba herkese engelleme türcell t60 da mevcuttur kayıtlı olan kişi dizenleye girip sağ üste bulunan menü ikonuna yaniüç nokta üst üste olan tuşa bamanız gerekiyor ve ardından en altta bulunan sesli mrsaja gelen tüm çağrılar ikonuna aktif hale getirmeniz durumunda engelleme aktif olacaktır

Ali
Ali - 3 yıl Önce

Ben T40 kullanıyorum TLF gelen arama engeli bu engeli nasıl kaldırırım

ahmet umutlu
ahmet umutlu - 3 yıl Önce

bu telefonda engeleme yok

ahmet
ahmet - 3 yıl Önce

beyler bayanlar bu t40 da numara engelleme yok

Özlem
Özlem - 3 yıl Önce

AG şifresi 123456789 yaptım oldu ama numaraları engelleniyor bilen varsa nasıl engellendiğini ne olur söylesin bana sizden rica ediyorum

Sedat
Sedat - 3 yıl Önce

Haram zıkkım olsun vedigim parA

Tolga
Tolga - 3 yıl Önce

Ağ şifresi. 0000

FB
FB - 3 yıl Önce

Engellemede ağ şifre istiyor nedir?

Ayşe Melek
Ayşe Melek - 3 yıl Önce

Engellerken şifre istiyor. Bu ne şifresi?

Gs
Gs - 3 yıl Önce

Gelen numara engellenmıyor en kötü tlf bile var boş yere bu kadar para vermişim

E.e
E.e - 4 yıl Önce

Gerçekten numara engelleme yokmu


Teknoloji haberleri