Whatsapp' da yeni bir özellik

Whatsapp çoklu mesaj gönderme için yeni bir sürüm mü çıkıyor. Whatsapp Android Beta sürümüne nasıl kayıt olunur ? Whatsapp çoklu mesaj için yeni özellik geldi.

Whatsapp' da yeni bir özellik
müşteri hizmetleri

Whatsapp gün geçtikçe yeni özellikler ile karşımıza çıkıyor. Whatsapp'a yeni bir özellik daha geldi. Basit bir işlem fakat birçok kullanıcının ilgisini çekecek gibi görünüyor. 
 

Whatsapp bilindiği gibi Dünya'nın en büyük anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Sürekli yeni güncellemeler ile yeni özelliklerini kullanıcıları ile buluşturmayı başarıyor. Whatsapp'a bu defa daha kullanışlı bir özelik geldi. Çoklu mesaj gönderme özelliği ile Whatsapp Android Beta

uygulaması güncellenerek 2.16.230 yükseltildi.  Yeni özellik ile birlikte seçili bir mesajı birden fazla kullanıcıya gönderebileceksiniz. 

Whatsapp'ın bu yeni özelliğini sadece Android beta kullanıcıları kullanabileceklerdir. İlerleyen zamanlarda ise tüm Whatsapp kullanıcılarına açılacak olan bu özellik çok basit ve kullanışlı bir özellik. 

Whatsapp çoklu mesaj gönderme

Whatsapp' da yeni bir özellik
Whatsapp Android Beta programı kullanıcısı iseniz

Google Play Store üzerinden güncelleme yapabilirsiniz. Eğer beta kullanıcısı değilseniz Whatsapp test kullanıcı kaydı oluşturmak için aşağıdaki linki ziyaret etmelisiniz. 

Test Kullanıcısı Ol : play.google.com/apps/testing/com.whatsapp

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2018, 16:47
müşteri hizmetleri
YORUMLAR

Teknoloji haberleri