Android Telefonda En iyi AntiVirüs Programı Mart 2016

Andronova
2 Minimum Okuma

Android cep telefonda tablette en iyi antivirüs programı mart 2016 test sonuçları. Hangi virüs programı daha iyi? En iyi virüs programı hangisi? Bitdefender, Kaspersky, Eset, Avira, AVG, Avast, Alibaba, McAfee, Norton, Trend Micro, G Data internet security ve mobile security apk indir yükle. Hangi virüs programını kullanmalıyım?

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Son yıllarda teknoloji alanında mobil cihazlarda büyük yatırımlar yapılmakta. Malum artık bilgisayardan çok mobil cihazlar kullanılıyor. Hal böyle olunca bilgisayarlardaki virüsler mobil cihazlara sıçradı. Bilgisayarlarda görülen büyük çapta zararlı yazılımlar mobil cihazlara uyarlandı. Tabi hala mobil kullanıcılar bunun farkında değil.

AV-TEST’ ın, en son yaptığı Android mobil cihazlarda en iyi virüs uygulaması test sonuçları aşağıda yer almaktadır. Mobil virüs uygulamaları, Windows bilgisayarlardaki virüs programları gibi net bir sonuçlara ulaşamazsınız. Yani en iyisi şudur gibi bir sonuç pek çıkmaz. Ama en iyiler hangileri bunlara verilen puan ve analiz sonuçları ile ışık tutmuş olurlar.

virüs bulaştı silemiyorum silinmeyen virüsleri silme ve telefonuma virüs bulaştı kilitlendi şifrelendi temizleme haberlerimize göz attınız mı?

En iyi AntiVirüs Programı

Bu biraz göreceli bir soru. Kullanıcının ne amaçla kullanımı önemli. Bazı virüs programları a virüslerin de çok iyiyken b virüslerin de çok yetersiz kalabiliyor. Örnek bilgisayarı kilitleyen veya dosyaları şifreleyen virüsleri çoğu virüs programı yetersiz kalıyor. Bundan dolayı birden fazla program kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz. Bu da sistemi yoruyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

En etkili virüs programları: Bitdefender ve Kaspersky. Diğerleri de yukarıdan takip edebilirsiniz. Sıralamaya göre. Test sonuçlarına AV-TEST sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir