Android telefonda rehber yedekleme ve geri yükleme

banner186

Android telefonda rehberi yedekleme ve alınan yedeği geri yükleme nasıl yapılır? Android telefon rehberinin yedeğini alma programı var mıdır? En iyi yedek alma programı. Telefonda bulunan videoların, resimlerin, müziklerin, mesajların ve dosyaların yedeği

Android telefonda rehber yedekleme ve geri yükleme

banner192
Android telefonda rehberi yedekleme ve alınan yedeği geri yükleme nasıl yapılır? Android telefon rehberinin yedeğini alma programı var mıdır? En iyi yedek alma programı. Telefonda bulunan videoların, resimlerin, müziklerin, mesajların ve dosyaların yedeğini alma programı uygulaması apk 2016. Android telefonda rehber yedekleme ve geri yükleme. Android cep telefonda, rom yüklendiğinde, yanlışlıkla veya bilerek fabrika ayarlarına döndürüldüğünde ve cihaz arızalandığında telefonda yer alan en önemli verilerin başında gelen rehber, silindiğinde oluşan stresten kurtulmak için cihazın yedeğini almayı ihmal etmeyelim! Silinen rehberi eğer geri alamazsanız  ulaşabileceğiniz veya kayıtlı olan bütün rehberi malum tek tek geri yüklemek çok zor olacaktır. Bu zorluğunu düşününce veri yedeklemenin dikkate alınması gereken önemli bir işlem olduğunu anlarız.

Android telefonda rehber yedekleme

Android telefonda rehber yedekleme nasıl yapılır

Android telefonda rehber yedekleme nasıl yapılır?

Android telefonda veya sim kartta yer alan rehberi harici SD karta taşımak aktarmak için

Telefondan rehbere giriniz. Rehber açıkken, sol alt tarafta yer alan seçeneklere dokununuz. Aşağıda ekrana gelecek olan İçe / Dışa Aktar seçeneğine dokununuz. SD Karta Çıkarı yazısına dokununuz. Onay ekranını tıkladıktan sonra yedekleme başlamış olacak. Rehber (kişiler) yedeklemesi yapıldıktan sonra eğer yedeği geri yüklemek istiyorsanız yukarıdaki adımları takip edip son işlem olarak "SD kartından al” seçeneğini uygulamanız yeterli olacak. Android telefonda rehberi tanımlı olan Gmail hesabına senkronize edebilirsiniz. Menü / Ayarlar / Hesaplar ve Senkronizasyon seçeneğinden tanımlı Gmail adresini seçerek yapabilirsiniz. Eğer daha önce yapmadıysanız Gmail adresi oluştur seçeneği ile yedekleme işlemini başlatabilirsiniz. Senkronize kontrolünü bilgisayardan yapmak için Gmail hesabınıza giriş yaptıktan sonra,  Gmail adresinde bulunan Veri Senkronizasyon bölümünden “Kişiler” seçeneğine girerek kontrol edebilirsiniz. Konuyla alakalı yararlı olacağını düşündüğüm, Android telefonda Gmail ile yedekleme yedeği geri yükleme ve Android telefonda tablette silinen dosyaları kurtarma geri alma konularımızı inceleyebilirsiniz.

Android telefonda rehber yedekleme fotoğrafları videoları mesajları ve dosyaların yedeğini alma uygulamaları

Super Backup uygulaması, Android cep telefonu ve tablette yer alan verilerin yedeğini almak için en iyi yedekleme uygulamalarından biri. Alternatif yedekleme uygulamaları: My Contacts Backup, uBackup SMS Yedekleme, JS Backup – Restore & Migrate ve CM Backup uygulamalarını Google Play mağazasından inceleyebilirsiniz. Samsung cep telefonları alternatif olarak Smart Switch' da kullanılabilir. Telefonda yedekleme uygulamaların ortak özellikleri alınan yedekler neler: Kişileri (Rehberi), Mesajları, Arama kayıtları, Fotoğrafları, Videoları, Takvimleri ve doyaları SD karta yada Google Drive'a yedekleyebilirsiniz.
Android telefonda rehber yedekleme resimli anlatım
Android Telefonda Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme Android telefonda bulunan fotoğrafları yedekleme Android Telefonda Rehberi Yedekleme ve Geri Yükleme 2016

Android telefonda rehber yedekleme ile ilgili önerdiğimiz destek hattını arayarak yardım talep edebilirsiniz.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Mehmet Namık AKSOY - 2 yıl önce
Uzun bir süredir programınızın takipçisiyim.Bu rehber konusu çok önemli,ancak 'içe/dışa aktar' seçeneğinde rehberin tamamını SD karta almıyor,sadece 100 adedi aktarılabilir uyarısı çıkıyor o da gerçekten 100 adet olmadığı gibi karışık alıyor.
Avatar
serdar - 13 ay önce
Rehberi geri yukle
Avatar
kerem - 7 ay önce
eyvAllah