Android telefonda Yandex e-posta hatası ve çözümü

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Android telefonlarda e-posta adreslerini uygulama aracılığı ile kullanamıyorum, mailimi nasıl kullanabilirim? Yandex mail kurulum hatası alıyorum. Yandex mail uygulaması APK

Ad imageAd image

Android tabanlı işletim sistemine sahip telefonların sayısı mobil dünyasında bulunan cihazların yarısından fazlasında kullanıldığı görünmektedir. Google tarafından geliştirilen ve yeni sürümleri sunulan bu işletim sistemini kullanan bazı kullanıcılar bazı hatalarla karşılaşmaktadırlar. Bu hataların bir çoğunu google yeni sürüm çıkardıkça ve güncelleme yayınladıkça çözüme kavuşturmuştur. İşte bu sorunlardan birini paylaşacağız.

Android uygulamasında bulunan e-mail uygulamasından her mail adresinde yapmasada bazı maillerde ekleme sorunu yaşanmaktadır. Forum sitelerinde dolaşan genel kanıya göre yandex mail ekleme bu uygulamada bazı sorunlar çıkarmaktadır. E-posta artık günümüzde her işlemimizi takip ettiğimiz önemli bir araç olmuştur.

Bazı sektörlerde anlık kullanımda dahi bulunmaktadır. Bundan dolayı e-postalarımız kullanıcılar tarafından vazgeçilmez konuma gelmiştir. İşte bu sebepten yandez mail ekleme sorununu elimizden geldiğinçe çözüme kavuşturacağız.

Android telefonda Yandex mail hatası çözümü

Android telefonda Yandex e-posta hatası ve çözümü

Ad imageAd image

Android mail kurulum hatası alıyorum çözümü nedir? İşte bu haberimizde bu sorunun çözümü olarak neler yapabileceğinizi anlatacağız. İlk önce ekleme işlemini doğru yaptığınızdan emin olunuz. kullanıcı adınızı veya şifrenizde herhangi bir sorun olmadığını kontrol ediniz. Bu işlemlere rağmen hale sorununuz devam ediyorsa yapmanız gereken kendi orjinal yazılımını kullanmanızdır.

Google Play Store üyeliği ile android marketten yandex mail uygulamasını telefonunuza indiriniz. Bu işlemin ardından yandex mail uygulamasına kullanıcı adı ve şifrenizi girerek mailinizi açınız. Yukarıdaki işlemden sonra büyük bir ihtimalle sorununuz çözüme kavuşacaktır.


Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2017, 20:03

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Türkçe