5 Kameralı LG V40 geliyor

LG' nin beş kameralı telefon modeli V40 bir raporla belli oldu. Huawei' den sonra LG' de yeni modelde kullanacağı kamera ile gündemde önemli bir yer alacak. Bakalım LG V40 fiyatı ne kadar olacak?

Andronova

LG 2018 yılına V35 ThinQ ile V30S ThinQ adlarında iki model çıkardı. Bu modeller bir önceki modelle kıyaslandığında pekte bir fark görülmedi. Bunu dikkate alan şirket büyük bir değişimle yeni bir model çıkarabilir. 

Açıklanan bir raparla önemli değişimler geleceği bekleniyor. Yeni LG, V40 adında bir model olacak. V30′ a göre önemli değişimlerle gelecek olan V40′ da çentik olacak.

Çentikli OLED ekranlı V40′ ın çentiği yazılımla kapatılabilir. Aynı G7′ de uyguladıkları sistem. Gelelim esas haberimizde. LG V40′ da 5 kamere olacak. Arka kısımda 3 kamera ve ön kısımda ise 2 kamera bulunacak. Ön kısımdaki bir tane kamera yüz tanıma kilidi özelliği kullanılacak.

5 Kameralı LG V40 geliyor

LG V40 özellikleri

Tahmini LG V40 özellikleri: Çentikli OLED ekran, 5 kamera, işlemci Snapdragon 845, 4′ lü DAC ses sistemi , yüz tanıma, parmak izi sensör ve Google Asistan için kısayol düğmesi.

LG’ nin 5 kameralı telefon V40 ile bazı cihaz üreticilerinin dikkatini çekmesi bekleniyor. Kısa süre önce tanıtımı yapılan 4 kameralı Huawei’ nin P20 Pro’ dan sonra bu model çok konuşulabilir. Bakalım Huawei kadar başarı elde edebilecek mi? 

Andronova