Android 7.0 Nougat alacak Samsung modelleri

Android 7.0 güncellemesi alacak Samsung Galaxy ve Note modellerini aktardığımız haberimizde Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7, Edge, Note 4 / Note 5 ve Note 7 yer almakta.

Samsung Android Nougat alacak modeller nelerdir? Android Nougat 7.0’ı açıkladıktan bir süre sonra diğer bütün firmalarda Android N alacak cihazları açıklamaya başladı. Android Nougat alacak Samsung modellerini açıklıyoruz.
Android 7.0 alacak Samsung modelleri nelerdir? sizler için derledik. HTC, General Mobile, LG ve Sony firmaları daha önce Android Nougat alacak cihazları açıklamıştı. Android’in son sürümü olan Android N ile birlikte bir çok güvenlik tedbiri de giderilmiş gibi görünüyor. Samsung’un Android 7.0 alacak tüm modeller haberimizde.

Samsung Android 7.0 alacak modeller nelerdir?

Android N ile birlikte yeni bildirim merkezi, yeni batarya grafiği ve yeni güvenlik önlemleri alınmış. Yenilenen bildirim merkezi, çoklu pencere, gece modu, yeni dosya şifreleme sistemi ile birçok yeni özellik eklenmiş durumda. Samsung firmasından henüz daha resmi bir açıklama olmasada, Android Nougat alacak modelleri yayınlıyoruz. Resmi açıklamanın ardından listede güncellemeler yapılacaktır. 

Samsung Android N alacak modellerini aşağıdaki liste üzerinden kontrol edebilirsiniz. 

– Galaxy Note 4
– Galaxy Note 5 
– Galaxy Note 7
– Galaxy S5
– Galaxy S6
– Galaxy S6 Edge
– Galaxy S6 Edge Plus
– Galaxy S7
– Galaxy S7 Edge

Android 7.0 Nougat alacak Samsung modelleri


Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2018, 17:32