Galaxy A30s arka kısımda 3 kamera

Samsung, A30' dan sonra devam kararı aldı ve A30s satışa çıkıyor. Arkada 3 kamera yer alacağı ve diğer modele göre biraz daha iyi olması bekleniyor. Galaxy A30s fiyatı?

Andronova

Galaxy J serisini sonlandırma kararı alan Samsung M ve A serisiyle yola devam kararı aldı. Galaxy M serisi A serisine göre biraz alt seğmen gibi dursa da iddialı modeller çıkarabilir. Gelelim A serisine. Bu seriden istediği verimi alan Samsung çok fazla sayıda A modeli çıkardı. Bunlardan biri  A30s gelecek ay tanıtılacak.

2019 Martta satışa çıkan A30′ un devamı niteliği taşıyan  A30s modelinin en dikkat çeken tarafı arka kısımda yer alan 3 kamera. Bu modelde 2 kamera beklenirken 3 olacağı kesin gözüyle bakılıyor.

Söylentilere göre önceki modeldeki 16 MP ve 5 MP yer alacağı ama üçüncü kameranın ne olacağı bilinmiyor. Tabi diyagram tarafı da varsayım olarak biliniyor. RAM için 3 GB konuşuluyor.

Diğer bir iddia ise lens olarak tele foto kullanılacağı. Belki derinlik sensörünün de yer alabileceği söylenmekte. 

Galaxy A30s ekran tasarımında Infinity – V olacağı söyleniyor. Bir önceki modelin bir tik üstü olan yeni modelin Türkiye fiyatı umarım uygun olur.

Galaxy A30s arka kısımda 3 kamera

Andronova