LG G4 telefonda alarm ayarları nasıl yapılır

LG markasında G4 modelinde ve diğer modellerde alarm ayarları kurarken hangi işlemeleri yapmamız gerekmektedir? Alarm açma kurma adımları resimli anlatım.

Andronova

LG markası bir çok telefon modeli üreterek dünyada ve ülkemiz pazarında yer almaktadır. Satış rakamlarına bakıldığında en çok satılan markalar arasında yer almaktadır. LG aynı zamanda daha önce yapmış olduğu teknolojik ürünlerde kazanmış olduğu tecrübelerle kaliteli telefon modelleri piyasaya çıakrmaktadır. LG markası bir çok telefon modeli üretirken burada amiral gemisi olan bir seride alarm ayarlarının hangi bölümden ve nasıl yapılacağını anlatacağız.

LG markasının amiral gemisi “G” serisinde LG G4 modelinde aların ayarlarını adım adım anlatacağız. Artık cep telefonların yaygın oalrka kullanılmasından dolayı saatlerimiz geri planda kaldı. Artık her işimizi telefon üzerinden yapar olduk. İşte o işlemlerden biride alarm kurulumudur. Alarm işlemlerini kurmak için aşağıdaki adımalrı takip ediniz.

LG G4 alarm ayarları nasıl yapılır

LG G4 telefonda yer alan saat uygulamasında bulunan ayarlardan istediğiniz gibi gün ve saat seçip tekrar kurulumlu alarm kurabilirsiniz.

  • İlk olarak telefonunuzda uygulamalar bölümüne giriş yapınız. Uygulamalar bölümüne giriş yapmak için nokta gurubu şeklinde olan simgeye tıklayınız.
  • Uygulamalar içerisinde yer alan bir çok seçenekten “Saat” uygulamasına giriniz.
  • Açılan uygulamada yer alan sekmelerden “Alarmlar” sekmesini seçiniz.
  • Daha sonra gelen bölümden “+” işaretini seçiniz.
  • Gelen ekrandan Saat / dakika seçiniz.
  • Ardından alarm tekrarı istediğinizde Tekrar özelliği aktif edilir.
  • Son olarka işlemleirn aktif olabilmesi için kaydet yazısına tıklayınız.

LG G4 telefonda alarm ayarları nasıl yapılırtelefonda alarm ayarları


Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2017, 11:59

Andronova