Nexus 6’nın İlk Fotoğraf Örnekleri Yayınlandı

Google’ın dün resmi olarak duyurusunu yaptığı yeni Nexus 6, gerek 2K ekranı gerekse Snapdragon 805 işlemcisi ile oldukça güçlü bir cihaz. Aynı zamanda 13MP çözünürlüğünde optik görüntü sabitleme(OIS) teknolojisi ile desteklenmiş bir kameraya yer verilen telefon, gizlenmiş çift LED aydınlatma ile beraber kamera tarafındaki en iddialı Nexus.

iPhone 6, 6 Plus, Galaxy Note 4 ve LG G3 gibi piyasadaki pek çok üst seviye akıllı telefonda görmeye alıştığımız üzere Sony imzalı bir kamera kullanan yeni Nexus da Sony’nin IMX214 modeli tercih edilmiş. Arkadan aydınlatmalı ve Exmor RS serisi olan sensör düşük ışık koşullarında aydınlık fotoğraflar vaadediyor. Diyafram değerinin f/2.0 olduğu kamera, çevresini saran çift LED flaş ile desteklenmiş. İlk fotoğraf örnekleri yayınlanan Nexus 6 bakalım nasıl bir performans gösteriyor.

First-Nexus-6-camera-samples-surface 646396 First-Nexus-6-camera-samples-surface (1) First-Nexus-6-camera-samples-surface (2) First-Nexus-6-camera-samples-surface (4) First-Nexus-6-camera-samples-surface (5) First-Nexus-6-camera-samples-surface (6) First-Nexus-6-camera-samples-surface (7) First-Nexus-6-camera-samples-surface (8) First-Nexus-6-camera-samples-surface (3)