Samsung Galaxy S6 Mini Görüntüleri Sızdırıldı!

Samsung’un bu yıl tamamen değiştirdiği ve yenilediği tasarımıyla satışa sunduğu Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge modelinin ardından, Galaxy S6 Active modelleriyle yeni S6 ailesini genişletmişti.

Andronova

Şimdi, kısa süre önce de haberlere konu olan, S6 serisinin küçük boyutlara sahip yeni kardeşi Galaxy S6 Mini modelinin görüntüleri sızdırıldı.

Son günlerde bolca adından söz ettiğimiz Galaxy S6 Edge+ (S6 Edge Plus) modelinin, Galaxy Note 5 ile birlikte 13 Ağustos‘ta tanıtılacağı bilgisinin ardından, şimdi bu tanıtımda Galaxy S6 Mini modelinin de yer alabileceği söyleniyor. Bir taraftan söylentiler yayılırken, diğer taraftan da S6 Mini modeline ait görüntüler sızdırıldı bile ve bu söylentileri doğrular nitelikte.

galaxy-s6-mini-goruntu1

Paylaşılan görüntülerde net olarak ortaya çıkan Samsung Galaxy S6 Mini modelinin, Snapdragon 808 çipset, 2GB RAM, 4.6 veya 4.7 inç 720p ekran, 15MP kameraya sahip olması bekleniyor.

galaxy-s6-mini-goruntu3

Özellikle fiyatının merak edildiği S6 Mini modelinin düşük bütçelere sahip kişilere hitap edip edemeyeceği merak konusu.

Andronova