Sony Xperia E5 fiyatı Xperia E5 özellikleri

4.5G’ li Xperia E5 fiyatı ve Xperia E5 özellikleri ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Sony’ nin yeni üst segment modeli Xperia E5 Türkiye’ de satışa çıktı. Kullanımda 2 gün pil ömrü sağlayan Xperia E5, hem fiyatı hemde özellikleri ile gayet olumlu yorumlar aldı.

Sony, bir zamanlar Z serisi modelleri ile devam ederken yolunu X serisine çevirmişti. Şimdide Xperia E5 modelini satışa çıkardı. Cihazın özelliklerini incelediğinizde gayet başarılı bir model olduğu görülmekte. Fiyatı da rakiplerine göre gayet makul.

Sony Xperia E5 özellikleri

Sony Xperia E5 fiyatı Xperia E5 özellikleri

İnce ve başarılı tasarımı ile ele avuca sığan bir model olmuş. İşlemci olarak 4 çekirdekli Quad-core 1.3 GHz ARM Cortex – A53 MediaTek MT6735, grafik işlemcisi Mali-T720 MP2, 5 inç 720×1280 HD IPS LCD ekran, çizilmeyi önleyen dayanıklı cam Multi Touch Multi Touch 4 nokta, 13 MP arka kamera, 5 MP ön kamera, 200 GB’ da kadar artırılabilen bellek, HDR desteği, Grafit renk seçenekleri, 2 güne kadar şarj kullanım süresi, 4.5G görüntülü arama, 4.5G internet erişimi ve işletim sistemi Android 6.0.1 (Marshmallow).

Sony Xperia E5 kamera özellikleri: Video kayıt çözünürlüğü 1080p (Full HD), Odak Takibi, Otomatik odaklama, Coğrafi konum etiketleme, Dijital görüntü sabitleme, elle odaklama, HDR düzenleme ve Panorama Yüz tanıma özelliği. Kamera koşullara göre analiz ederek ayarları otomatik düzenleme yapabiliyor. Bu sayede çok yüksek kalitede fotoğraf çekimi yapılabiliyor.

Sony Xperia E5 fiyatı

Sony Xperia E5 fiyatı: Sony’ nin tavsiye ettiği Sony Xperia E5 satış fiyatı 999 TL. Ama internette şöyle bir dolaştığımızda, 2 yıl distribütör garantili 919 TL’ den başlayan fiyatlara ulaşabiliyorsunuz. andronova.net/sony-xperia-xa-ultra-ozellikleri Sony Xperia XA Ultra Özellikleri haberimizi incelemek ister misiniz?

Xperia E5 fiyatı

Xperia E5 özellikleri

Xperia E5 kamera özellikleri

Xperia E5 Türkiye satış fiyatı

Sony Xperia E5 fiyatı Xperia E5 özellikleri ile başarılı bir model