WhatsApp' ta otomatik video indirmeyi kapatma

WhatsApp' ta gelen fotoğrafların ve videoların otomatik indirilmesini engelleme kapatma durdurma. Fotoğraf ve video indirme özelliği nasıl kapatılır? Otomatik video gösterme açılma iptal etme ayarları.

Andronova

WhatsApp‘ ta gelen videonun açılmasını engelleme için ne yapmalıyım? Video açılması nasıl engellenir? Video açılmasını engelleme ayarları var mı? İnternet tüketimini engellemek için video gösterimini kapatma. Gelen fotoğrafların inmesini engelleme sorunu. WhatsApp indirme ayarları nasıl yapılır?

WhatsApp’ ta otomatik video indirme özelliği

WhatsApp' ta otomatik video indirmeyi kapatma

WhatsApp otomatik video indirme

WhatsApp otomatik video indirme

WhatsApp’ ta gelen fotoğrafların ve videoların otomatik indirilmesi nasıl kapatılır? WhatsApp kullanırken gelen videolar özellikle operatör (Turkcell, Türk Telekom / Avea, Vodafone) üzerinden paketinizin kısa sürede bitmesine neden olabiliyor. Bu sorunun çözümü uygulamada yer alan ayarlardan kısıtlama özelliğinin kullanılması.

WhatsAppotomatik video açılmayı kapatma

WhatsApp’ ta otomatik video indirme özelliğini kapatma resimli anlatım: Gönderilen fotoğrafların ve videoların onaylanmadan hızlı bir şekilde inmesini engellemek için WhatsApp ayarlarını kullanabilirsiniz. Tabi sadece video değil görüntüler, sesler ve belgeler içinde bu geçerli. Android cep telefonda: Ayarlar / Veri Kullanımı bölümünden yapabilirsiniz.

iPhone cep telefonda: Ayarlar / Veri ve Depolama Kullanımı / Videolar / Hiçbir zaman. İsterseniz de bu özelliği Wi-Fi  (kablosuz internet bağlantısı) olarak belirleyebilirsiniz.   


Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2018, 02:59

Andronova