Android telefonlarda önbellek temizliği nasıl yapılır ?

Andronova

Samsung Galaxy A1 A2 A3 , J1 J2 J3, Note, Galaxy S4 S5 S6 S7, HTC, Sony Xperia ve LG Android telefonlarda önbellek temizliği nasıl yapılır ? Çözüm haberimizde yer alacaktır.

Android işletim sistemine sahip bir çok telefon bulunmaktadır. Samsung Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S6, Galaxy S7, Galaxy Note serileri, Galaxy A serileri, Galaxy J serileri, HTC, Sony Xperia, General Mobile gibi telefon marka modelleri android işletim sistemini kullanmaktadırlar. Bu telefon modelleri ülkemizde satış olarak mobil sektöründe pastanın büyük bir kısmını oluşturduklarını söyleyebiliriz.

Mobil sektörü zaten teknoloji alanında pasdasını giderek büyütmektedir. Mobil sektörü artık bankacılık işlemlerimizden, kişisel dosyalarımıza kadar bir çok işlemi yaptığımız bir teknoloji haline gelmiştir. Kullanılan bu mobil teknoloji zamanla bazı sıkıntılarda ön plana çıkmaktadır.  Bu sıkıntılar akıllı telefonlarımzda android işleim sistemlerimizin yavaş çalışmasına sebep olmaktadır. Peki bu sorunu nasıl çözebiliriz ?

Android telefonlarda önbellek temizliği nasıl yapılır ?

Android telefonlarda önbellek temizliği nasıl yapılır ?

Android telefonlarda yaşanan kasma ve donma sorunlarını çözmek için bir kaç faklı yöntem uygulayabilirisniz; Ayarlar > depolama> önbellek adımlarını takip ederek telefonunuzn önbelleğinde yer alan verileri silebilirsiniz. Ayarlar – Uygulama yöneticisi – Uygulama seç – Ön bellek sil adımlarını takip ederek sorun yaşadığınız uygulamanın önbellek temizliğini yapabilirsiniz. Alternatif olarak önbellek temizleme uygulaması kullanabilirsiniz.


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 22:52

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir