Android 7.0 alacak Sony Xperia modelleri hangileri?

banner186

Android 7.0 alacak Sony Xperia modelleri hangileri? Android 7.0 alacak modeller nelerdir? Android 7.0 alacak cihazlar nelerdir? Android 7.0 alacak Sony telefonlar

Android 7.0 alacak Sony Xperia modelleri hangileri?
Savaş Taşcıoğlu 26 Ağustos 2016 Cuma 00:05

banner192
Android 7.0 Nougat alacak Sony modelleri nelerdir? Android 7.0 alacak modeller nelerdir?Android 7.0 alacak cihazlar nelerdir? Android 7.0 alacak Sony telefonlar nelerdir? Sony Xperia hangi telefonlar Android 7.0 alacak? Sony Xperia modelleri Android yeni versiyonunu alacak mı ?

Android 7.0 artık gün geçtikçe yayılmaya başladı. Sony'de Android'in son versiyonu Nougat 7.0'ı alacak cihazları açıkladı. Android 7.0 Nougat versiyorununu alacak tüm Sony modelleri ile ilgili detaylar haberimizde. 
 

Android 7.0 alacak Sony Xperia modelleri hangileri?

Google'ın kendi Android One serilerine dağıtılmaya başlandığını duyurduktan bir süre sonra diğer markalarda artık Android 7.0 alacak modellerini yayınlamaya başladı. Android'in en son sürümü olan Nougat 7.0 versiyonu ile birlikte artık tüm cihazlar güncelleme için hazır. Birçok testten geçtikten sonra ilk olarak kendi telefonlarına güncellemeyi yayınlayan Google, artık diğer markalar tarafından da duyurulmaya resmi olarak başlandı. 

Android 7.0 Nougat alacak Sony modellerini aşağıdaki listeden kontrol edebilirsiniz. 

* Xperia Z3 Plus
* Xperia Z5
* Xperia Z5 Compact
* Xperia Z5 Premium
* Xperia X
Xperia XA Ultra
* Xperia X Performance
* Xperia X4 tablet
Android 7.0 Nougat Sony Modelleri

 

Android 7.0 alacak Sony Xperia modelleri yayınlandı.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Avatar
Burak - 1 yıl önce
Çok teşekkürler hocam
Avatar
gökhan - 1 yıl önce
ne zman alacak ama