Galaxy A3 ses sorunu problemi çözüm

Telefonumun sesi çıkmıyor ya da ses karşı tarafa gitmiyor. Ses gelmiyor. Samsung Galaxy A3 modelinde yaşanan ses sorunu ve bu soruna ilişkin çözüm önerilerimiz bu haberde...

Galaxy A3 ses sorunu problemi çözüm
banner192

Samsung markası ülkemizde bir çok farklı alanda hizmet vermektedir. Cep telefonundan klimaya, tevizyondan beyaz eşyaya gibi bir çok farklı alanda ürün yelpazesi olan bir markadır. Bu haberimizde ise Samsung firmasının ürettiği cep telefonlarında yaşanan bir sorunu çözüme kavuşturmaya çalışacağız.

Samsung her bütçeye uygun, her ihtiyaça uygun akıllı telefon modellerini ülkemizde satışa sunmuştur. Orta fiyat aralığında bulunan A serileri aslında fiyatının üstünde vir telefon modeli olduğu nu söyleyebiliriz. İşte bu haberimizde fiyatı uygun fakat özelliği fazlan olan A serisi telefonlardan biri olan Galaxy S3 modelinde yaşanan ses sorununu nasıl çözebileceğinizi yayınlayacağız.

Galaxy A3 ses sorunu çözümü

Galaxy A3 ses sorunu problemi çözüm

facebook müşteri hizmetleri
Ses sorunundan kastımız, telefonunuzdan sesin hiç çıkmaması veya sesin az gelmesi gibi problemlerdir. Galaxy A3 ses sorunu problemi çözüm Yukarıda bahsettiğimiz ses sorunlarını Galaxy A3 telefon modelinde yaşayan takipçilerimiz aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirler; İlk bu sorunun kaynağının telefonunuza yüklediğiniz bir uygulamadan kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Çünkü uygulamalar sizden kurulurken bazı izinler isterler, bu kurulum sırasında ses ayarlarınızı yönetme izni verdi iseniz sizden habersiz telefonunuzun ses ayarları ile oynayabilir. Bu durumda ya ilgili uygulamayı kaldırınız Telefonu fabrika ayarlarına döndürünüz. Ya da hard reset atabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemiz ardından halen sorununuz devam ediyorsa sorununuz yazılım kaynaklı olabilir. Galaxy A3 telefonunuza tekrardan android işletim sistemini yükleyiniz.

Son olarak ise bu işlemlerin ardından sorun çözüme kavuşmadı ise probleminiz donanımsaldır. Telefonunuzu servise gösteriniz.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2017, 18:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Musa Kara
Musa Kara - 5 ay Önce

Konuşurken telefonuma çok az ses geliyor neden olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.

doğan
doğan - 10 ay Önce

Konuşurken ses sıkıntısı yaşıyorum 3 defa servise götürmeme rahmen sıkıntı giderilemedi samsung A3 2017

gecee
gecee - 10 ay Önce

telefonun ses sorunu root sonucu oluşuyor bilginize... yazılımla çözlüyor

Emrah
Emrah - 12 ay Önce

Ses karsi taraf gitmiyor telwfon islandi su.gecirmez degilmi.bu telefon

Ibrahim
Ibrahim - 1 yıl Önce

Merhaba

Bana arama geliyor zil ses seviyem yuksek olmasina ragmen arada bir 3 ayda 5 defa oldu cagri sessiz dusuyor yani aramayi gormuyorum bu arizanin sebebi nedir acaba ?