Galaxy A30 fiyatı ve Galaxy A50 Türkiye fiyatı

Samsung' un A serisine eklediği A30 ve A50 özellikleri ve Galaxy A30 ve Galaxy A50 Türkiye fiyatı belli oldu. Bu fiyatlara Huawei veya Xiaomi almak daha mı iyi olurdu?

Galaxy A30 fiyatı ve Galaxy A50 Türkiye fiyatı
müşteri hizmetleri

Samsung’un şuanda en üst teknolojisine sahip Galaxy A30 ve Galaxy A50 modelleri şubat ayı içerisinde M.D.Kongresinde piyasaya sunuldu. Türkiye pazarında da yerini alan Galaxy A30 ve Galaxy A50, kamera ve hızlı şarj özellikleri ile alıcıların ilgilerini çekiyor.

Galaxy A30 ve Galaxy A50 Türkiye Fiyatı ise internette en çok arananlar arasında en üst sıralarda yer alıyor.

Cihazlarda yüklü sistemler Android Pie olarak yer alıyor. Her iki modelde ilk göze çarpan CPU, kamera özelliği ve RAM oluyor.

Galaxy A30 fiyatı ve Galaxy A50 Türkiye fiyatı

Galaxy A50 fiyatı ve özellikleri 

Galaxy A50 modeli, kamerası premium, uzun süreli kullanım, hızlı şarj edilebilme, ultra geniş kamera ile çekim modları, ekranda parmak izi okuma ve arkada bulunan üçlü kamera sistemi ile çok merak edilen modeller arasında yerini alıyor. Galaxy A50, ince tasarımı ve yuvarlatılmış kasa şekline sahiptir. Galaxy A50 modelinin prizma mavisi, siyahı ve beyaz renkleri bulunuyor. Galaxy A50 fiyatı için Türkiye’de önerilen perakende satış yaklaşık 2850 Türk Lirası civarındadır.

Galaxy A50 özellikleri

Galaxy A30 fiyatı ve özellikleri

Galaxy A30 modeli, hızlı şarj edilen pili ile sürekli seyahat edenlerin kurtarıcısı olma yolunda ilerliyor. Super AMOLED tipi Sonsuz-U Tasarım Ekran 6.4’’ uzunluğa sahiptir. İkili kamera sistemi ve akıllı parmak okuyucu özelliği ile güvenliği sağlayarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Galaxy A30 fiyatı Türkiye’ de önerilen perakende satış fiyatı yaklaşık 2300 Türk Lirası civarındadır.

Galaxy A30 ve Galaxy A50 için 31 Mart tarihine kadar ön siparişler alınarak piyasa yoklaması da yapılmış olacak.

Galaxy A30 özellikleri

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 13:49
müşteri hizmetleri