Galaxy A40 fiyatı ve A10 fiyatı ne kadar

Samsung yine yeni modeller daha çıkardı. Galaxy A10 ve Galaxy A40 özellikleri ve fiyatları belli oldu. Galaxy A40 fiyatı 249 Euro ve A10 ise 120 dolar gibi fiyatlarla satışta.

Galaxy A40 fiyatı ve A10 fiyatı ne kadar
müşteri hizmetleri

Samsung Galaxy A40 fiyatı belli mi? Teknoloji devi Samsung'un uzun süredir piyasaya çıkması beklenen Galaxy A40 modeli henüz piyasaya çıkmasa da bazı çevrelerce fiyatı hakkında bazı bilgiler ortaya atılmıştır. Üst düzey özellikli olmasına rağmen her kesimden insanın alabileceği fiyat uygunluğuna sahip olan bu akıllı telefon uygun fiyatlara kaliteli bir telefon sahibi olmak isteyenler tarafından merakla beklenmektedir. Diğer bir modelde uygun fiyatlı olan Galaxy A10 oldu. Galaxy A10 fiyatı 120 dolardan başlıyor.

Galaxy A40 özellikleri

Akıllı telefon almak isteyenleri ilk olarak estetik dış görünümü ile cezbeden Samsung Galaxy A40 akıllı telefonu işletim sistemi olarak da Android Pie özelliğine sahiptir. 4GB RAM'e sahip olan bu telefon HD kalitesindeki ön ve arka kamerası ile de birçok kişinin ne zaman çıkacağı konusunu araştırdığı önemli bir telefon seçeneğidir. Gücünü Exynos 7904 işlemciden alan bu telefonun en önemli özelliği ise HD görüntüye sahip ön ve arkada olmak üzere 3 kamerası olmasıdır.

Galaxy A40 fiyatı ve A10 fiyatı ne kadar

Galaxy A40 fiyatı nedir?

Bütçe dostu bir telefon olacağı daha piyasaya sürülmeden duyulmaya başlanan Galaxy A40 fiyatı Avrupa'da 249 Euro yani 280 dolar civarında piyasaya sürülmüştür. TL fiyatı üzerinden 1500 TL civarı olan bu Galaxy A sınıfı telefon yakın zamanda Türkiye piyasasında da görülmeye başlayacaktır.

Güney Kore patentli bu ürünün fiyatının uygun olması kalitesinin düşük olduğu anlamına gelmemektedir. Yapılan tüm testleri başarı ile geçmiş olan Galaxy A40 fiyatına göre bu güne kadar piyasaya sürülmüş en kaliteli telefon olma özelliğine sahiptir.

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 20:51