Galaxy A9 Star özellikleri ve ne zaman çıkacak

Samsung firmasının son telefon modellerinden biri Galaxy A9 Star modeli çok yakında kullanıcılar ile buluşacak. Galaxy A9 Star fiyatı yüksek olabilir. Peki bu yeni modelin özellikleri nasıl olacak ?

Galaxy A9 Star özellikleri ve ne zaman çıkacak
müşteri hizmetleri

Samsung bir çok akıllı telefon modelini kullanıcılarla buluşturdu. Firma bundan sonrada yeni modellerle karşımızda olmaya devam edecek. Smasung şimdide yine üst segment bir modeli karşımızda. Samsung A serisinin son modeli olacak olan Galaxy A9 Star modeli çok yakında kullanıcılar ile buluşacak. Peki Galaxy A9 Star modeli ne gibi özellikleri bünyesinde barındıracak?

Son aylarda firma çıkaracağı yeni modellerle hep gündemde kalmayı başardı. Samsung'un bu yıl çıkaracağı telefon modellerini bırakalım 2019 yılında çıkacak modelleri bile teknoloji sitelerinin gündeminde yer almaktadır. Firma bir çok model üzerinden çalıştığı için bazen sızan bilgiler farklı telefona ait olabilmektedir.

Ama bazen model numaraları karışabilmektedir. G8850 Galaxy S Light modeli ile benzer bir model numarası ile karşımıza çıkan Galaxy A9 Star modeli henüz firma tarafından onaylanmış değildir. Fakat eğer sızan bilgilerde yer alan teknik özelliklere sahip olacaksa dikkatleri çekecek gibi..

Galaxy A9 Star özellikleri ve ne zaman çıkacak

Galaxy A9 Star özellikleri

Şimdi sızan bilgiler eşliğinde bu yeni modelin özelliklerine birlikte bakalım. TENAA'da yer alan bilgilere göre 6.28 inç büyüklüğünde olacak olan modelin FHD+ çözünürlüğünde AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıca piksel çözünürlüğü ise 1080X220 olacağı yine sızan bilgiler arasında. Bu yeni model Galaxy S9 modelinden daha ince ve uzun bir yapıya sahip olacak. Ayrıca batarya kapasitesi olarakta Galaxy S'in bir adım önünde olacak.

4 GB olarak çıkması beklenilen cihazın dahili hafızası ise 64 GB olacak. Ayrıca işletim sistemi olarakta Android 8.0 bu yeni telefonda bulunacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2018, 19:05