Galaxy Note 10 5G desteği ve özellikleri

Samsung yeni bir modelle yine gündemde. Galaxy Note 10 için bazı iddiaların konuşulduğu mobil pazarda 5G desteği, 3 ve 4 kamera desteğiyle gelebilir. Peki fiyatı!

Galaxy Note 10 5G desteği ve özellikleri
müşteri hizmetleri

Samsung'un yakın zamanda çıkarmayı düşündüğü akıllı telefonu Galaxy Note 10 için ortaya atılan iddiaya göre, Note 10'un 4 farklı model ile piyasaya çıkması bekleniyor. Bunun nedeni, Samsung'un yılın diğer yarısında bu telefonun 5G versiyonunu sunacağı beklentisidir. Diğer bir iddia ise Samsung'un aslında küçük bir Galaxy Note 10 üzerinde çalıştığıdır.

Küçük Galaxy Note 10, Note 9’un 6.4 inçlik ekranını koruduğu, diğer modelin ise 6.7 inçlik bir ekrana sahip olduğu bildiriliyor. 2 LTE modelinin sırasıyla üçlü ve dörtlü kamera sistemlerine sahip 6.28 ve 6.75 ekranlara sahip olacağı iddia ediliyor. Bu özelliklerin diğer iki model için de aynı kalacağı tahmin ediliyor.

Galaxy S10 modelinden esinlenmeler yer alıyor

Yakında kullanıcılar ile buluşacak olan Note 10 modelleri, Galaxy S10 modelinden çok farklı olmadığı görülüyor. Pil kapasitesinin beklenen 4 model için aynı olup olmayacağı ise tam olarak bilinmiyor. 5G özelliklerinin ise 6.28 inçlik ekranlı Galaxy Note 10 modelinde bulunması bekleniyor.

Galaxy Note 10 fiyatı 5G olursa ve kamera çok iddialı olursa her zaman ki gibi beklenen yüksek fiyatlarla satışa çıkması.

Galaxy Note 10 5G desteği ve özellikleri

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2019, 17:39
müşteri hizmetleri
YORUMLAR
ERCİYES DAĞI
ERCİYES DAĞI - 2 yıl Önce

NOTE 10 lütfen 5000 lira ol..samsung,,lütfen ucuzz yap ..aylardır bekliyoruz..kazık yapma..herkes alır..hemde sen de çokoookk para kazanırsın..
milleti başka telefonlara almaya zorlama samsung..zaten millet kasvet ve sıkıntı içinde..birde kazık senden yemeyelim..bak ne diyoruz..YA SAMSUNG yada HİÇÇÇÇ..diyoruz..anla artıkk anla bizi..
başımızda saç kalmadı..yonttuk seni bekliyoruz..ya illede ağustos ayı mı olacak..Haziranda çıksın ya..kıyamet mi kopacak SAMSUNG..belkide şimdi note 10 hazırdır.ama samsung Ağustosu bekleyecek..
Ağustos deyince..bu şarkı aklımıza geldi...KARA BAHTIM KEM TALİHİM TAŞA BASSAK İZ OLUR..BENİM BAŞIM BİR ERCİYES DAĞIDIR YAZ GÜNLERİ GÜZ OLUR..AĞUSTOS,TA ÇAYA İNSEM BALTA KESMEZ BUZ OLUR..samsung sakın balta kesmez buz yapma fiyatı...5000 neyine yetmez ki..maliyeti 200 dolar olsa.birde ülkenin fırtına vergisi var..unutma..samsung...HAYIRLISI İLE BEKLİYORUZ..NOTE 10,U ÇABUK OLUN ...HA GAYRET..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

teknik
teknik - 2 yıl Önce

ucuz gelirse herkes alır..5G galiba son NOTE olacakmış diyorlar

Teknoloji haberleri