Galaxy Note 7 Play Store hesabı nasıl kurulur?

Galaxy Note 7 Play Store hesabı nasıl kurulur? Samsung Galaxy Note 7 uygulama indiremiyorum? Galaxy Note 7 uygulama markete nasıl giriş yapılır?

Galaxy Note 7 Play Store hesabı nasıl kurulur?
müşteri hizmetleri
Galaxy Note 7 Play Store uygulama indirmek için mail adresimi kuramıyorum!
 
Samsung'un son ürünü, amiral gemisi olarak adlandırıldığı Galaxy Note 7'de uygulama nasıl indirilir? Galaxy Note 7 uygulama indirmek için mail adresi kurulumu nasıl yapılır? Galaxy Note 7 Play Store hesabı kurulumu nasıl yapılır? gibi tüm sorularınızın cevabı makalemizde. 
 

Galaxy Note 7 Google Play Store hesabı kurulumu

Galaxy Note 7'de Play Store üzerinden uygulama indirmek için öncelikle Gmail adresinizin kurulumunu yapmanız gerekmektedir. Play Store'a giriş yaptığınızda sizden ilk istediği gmail adresinizi tanımlayarak Play Store kurulumunu tamamlamanız olacaktır. Galaxy Note 7 Android bir işletim sistemine sahip olduğu için kullanıcılar Note 7'yi satın aldıklarında ilk iş Facebook, Twitter, Linkedin gibi uygulamalarını telefonlarına kurmaktır. Play Store kurulumuna geçmeden önce, mobil veri yada Wi-Fi bağlantınızın olup olmadığından emin olmalısınız. 

Galaxy Note 7'de Play Store kurulumunu yapmak için sizler için hazırladığımız resimli anlatımı takip edebilirsiniz. Galaxy Note 7 üzerinden Play Store kurulumu yapmak için öncelikle Play Store uygulamasını açıyoruz. 
Galaxy Note 7 Play Store hesabı nasıl kurulur?
Gmail adresinizi biliyorsanız E-posta adresinizi girin yazan yere mail adresinizi giriş yaparak ileri butonuna dokunuyoruz. Eğer bir gmail adresiniz yoksa veya yeni bir hesap oluşturun linkine tıklıyoruz. 

Hesabınızı girdikten sonra sizden gmail adresinize ait şifrenizi isteyecektir. Şifrenizi de yazarak ileri butonuna dokunuyoruz. Hizmet şartlarını ve gizlilik politikasını okuduktan sonra kabul et butonuna dokunabilirsiniz. 

İleri butonuna dokunuyoruz. 

Ücretli uygulama indirecekseniz eğer kredi veya banka kartı ekleye dokunuyoruz. Eğer direkt olarak ücretsiz uygulamalar indirecekseniz, hayır teşekkürler butonunu seçerek devam butonuna dokunuyoruz. 

Kurulum tamamlandır artık Play Store üzerinden istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. 
Note 7 Play Store hesabı kurulumu Note 7 Google Play Store Note 7 Google Play Store kurulumuNote 7 Google Play Store ayarlarıGoogle Play Store Google Play Store nasıl indirilirGoogle Play Store hesap açma
Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 18:30