Galaxy Note 8 ekran görüntüsü alma

Samsung telefonlarda ekran görüntüsü alma hemen hemen çoğu modellerde aynıdır. Ses kısma ve güç tuşları ile kolay şekilde ekranın görüntüsünü alabilirsiniz. Ekranın resmini çekme!

Galaxy Note 8 ekran görüntüsü alma
müşteri hizmetleri

Samsung' un yakında satışa çıkacak yeni akıllı telefonu Galaxy Note 8 için çok sayıda haber yapıldı. Bazı özellikleri çoğu modellerde şu an olmadığı belirtildi.

Note 8' de 12 MP kamera, gelişmiş S-Pen, yeni iris tarayıcı, hızlı kablosuz şarj özelliği ve çok sağlam donanım özelliği dikkat çekmekte. 2017 Son çeyreği Note 8 ile çeşitlenecek.

Galaxy Note 8 çıkmadan önce şimdiden sizlerle ekran görüntüsü nasıl alınır paylaşmak istedik. Tabi hemen hemen tüm yeni Samsung modellerde ekran görüntüsü alma adımları aynı.

Galaxy Note 8 ekran görüntüsü alma

Telefondan Ses kısma ve Güç (telefonun açma kapatma tuşu) aynı anda 2-3 saniye kadar basılı tutunuz. www.andronova.net

Avuç için hareketi ile ekran görüntüsünü alma

Ayarlar / Gelişmiş Seçenekler bölümünden avuç hareketi özelliğini aktif edebilirsiniz. Ekran görüntüsünü almak için elinizi ekran üzerinden kaydırma yeterli olacak. Detaylar görsel anlatımda mevcut.

Galaxy Note 8 ekran görüntüsü alma

Ekranda bulunan görselleri fotoğrafları, videoları ve önemli mesajların ekran görüntüsünü tek hamle ile alabileceğiniz özellik olan avuç içi hareket özelliği tam size göre.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2017, 13:58