Galaxy S7 Exchange mail kurulumu nasıl yapılır?

Samsung' un Galaxy S7 telefonda mail kurulumu nasıl yapılır? Google Gmail, Yahoo, Hotmail ve Exchange mail ayarları aynı bölümden girilmekte. Sorun çıkarsa yani olmazsa yorum atınız.

Galaxy S7 Exchange mail kurulumu nasıl yapılır?
müşteri hizmetleri
Samsung Galaxy S7 Exchange e-posta kurulumu ve ayarları nasıl yapılır? Galaxy S7 Exhange mail kurulumunu resimli bir anlatım şeklinde sizler için hazırladık. 

Samsung Galaxy S7 üzerinden şirket hesabınıza ait mail kurulumu için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Samsung S7 ve S7 Edge cihazların her ikisinde de mail kurulumunu gerçekleştirebiliriniz. Exchange mail kurulumu yapılırken, Etki alanı/Kullanıcı adı ve Exhange bilgilerinizi şirketinizin kullanmış servis sağlayıcı üzerinden temin ettikten sonra kurulumu yapmanız gerekmektedir. 

Samsung Galaxy S7 Exhange mail kurulumu ?

Samsung S7 ve S7 Edge Exchange hesabınızı kurmak için öncelikle telefonunuzun ekranında Uygulamalar bölümüne dokunuyoruz. 

Samsung menüsüne giriş yapıyoruz. 

E-posta uygulamasına dokunuyoruz. 

Manual Kurulum sekmesine dokunuyoruz. Exchange kurulumu yapacağımız için Manual kurulumu seçiyoruz. 

Microsoft Exchange Activesync seçeneğine dokunuyoruz.

Şirketinize ait mail adresinize ait bilgileri Servis sağlayıcınızdan temin ettikten sonra mail adresinizi, Etki alanı/kullanıcı adınızı, şifresinizi, Exchange sunucu bilgilerinizi girdikten sonra Oturum aç butonuna dokunuyoruz. 

Oturum aç dedikten sonra sunucu bilgileriniz kontrol edilecektir, bilgiler doğru ise mail hesabınız açılacaktır. Eğer bir hata alırsanız tekrardan sunucu bilgileriniz ve şifrenizi detaylı bir şekilde kontrol ediniz. 

Galaxy S7 Edge Exhange kurulumu resimliGalaxy S7 Exchange mail kurulumu nasıl yapılır?Galaxy s7, s7 Edge microsoft mail kurulumuGalaxy S7 Exchange mail kurulumu nasıl yapılır?

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2018, 17:30
müşteri hizmetleri
YORUM EKLE
YORUMLAR