Galaxy S9 kamera özellikleri belli oluyor

Samsung firmasının bu yıl çıkaracağı amiral gemisi Galaxy S9 hakkında yeni bilgiler internette yayınlanmaya devam ediyor. Son yayınlanan bilgi Galaxy S9 kamerası ile ilgili....

Galaxy S9 kamera özellikleri belli oluyor
müşteri hizmetleri

Samsung 2017 yılında çıkardığı olduğu amiral gemileri ile akıllı telefon sektöründe zirvede olmaya devam ediyor. Galaxy S8 modeli ile kullanıcıların beğenisini kazanmaya başaran firma şimdide Galaxy S9 modeli ile bu başarıyı  yakalamak istiyor.

2018 yılında kullanıcıların en çok beklediği telefonlardan biri olan Galaxy S9 için yeni bilgiler internete düşmeye devam ediyor. Çıkan bu bilgiler ile Galaxy S9 belleğimizde netleşmeye başladı. İnternete düşen son bilgiler ise telefonun video özellikleri hakkında olacak. Son yayınlanan bilgiler ile S9' un kamera özellikleri de netleşmiş oldu.

Galaxy S9 kamera özellikleri

Galaxy S9 kamera özellikleri belli oluyor

Samsung firmasının 2018 yılında piyasaya sunacağı akıllı telefon modelleri Galaxy S9 ve Galalxy S9 Plus modelleri hakkında yeni bilgiler internette yayınlandı. Tanıtım tarihi yaklaştıkça bazı bilgiler netleşmeye başladı. Netleşen bilgiler arasında telefonun kamera özelliği de bulunmaktadır. Sızan bilgilere bakıldığında Galaxy S9'da yer alacak kamera özellikleri kullanıcıları baya memnun edecek gibi durmaktadır.

Son günlerde video çekim konusunda piyasaya  Slow Motion özelliğine artan bir talep bulunmaktadır. Artan bu talebe Samsung firması da kayıtsız kalmayarak son telefon modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'a  Super Slow Motion özelliği ekleyeceği bilgisi internete sızdı. Eğer yayınlanan bilgilerin gerçeklik payı varsa 1080p çözünürlükte 480 FPS video çekimleri bu telefon modelleri ile yapılabilecek. Bu rakam aslına bakarsanız 1080p çözünürlükte inanılmaz bir kayıt desteğidir.

Firmanın bu yeni video kayıt özelliğini her iki model içinde kullanması beklenilmektedir. Samsung 2018 amiral gemilerinde Galaxy S9 ile S9 Plus arasında bazı ufak farklılıklar yapacağını daha önceki haberlerimizde sizlere duyurmuştuk. Fakat çekim özelliği konusunda ise her iki model için aynı teknolojiyi kullanacağını düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2018, 15:30