Google üst seviye Pixel 2 modellerini sunmaya hazırlanıyor!

banner186

Google, kendi markası altında satışa çıkardığı saf Android işletim sisteminin ve güncelleme hızının başta olduğu tüm güzel imkanlara sahip yeni Pixel serisine, üst seviye Pixel 2 modelleriyle devam edecek.

Google üst seviye Pixel 2 modellerini sunmaya hazırlanıyor!
Ali Kasımoğlu 06 Mart 2017 Pazartesi 17:21

banner192

Android işletim sisteminde bir devrim olarak kullanıcıların en başından beri memnuniyetini kazanan Nexus telefonlar, yerini Google'ın yeni Pixel modelleriyle değiştirmiş, Pixel ve Pixel XL modelleriyle yine oldukça başarılı bir Android akıllı telefon ortaya çıkmıştı.

Google üst seviye Pixel 2 modellerin

Google her Pixel (veya eski adıyla Nexus) modelinde en üst seviye amiral gemisi çıkarmak ve top cihazlar kategorisine oynamak yerine, bir tık altını sunarak fiyat cazibesiyle rekabeti yakalama yolunu seçmişti. Elbette bu benim param var özellik isterim diyen kullanıcıların da canını sıkmaya yetmişti. Malum günümüzde simitçilerde dahi iPhone'lar yer alırken, Google Android seven kullanıcılar için üst seviye cihaz konusunda eksikliği tartışılmazdı. Ta ki bugüne kadar.

Google Pixel 2

Google Pixel 2 özellikleri

Google aldığı yeni kararla, çok yakında (ki bu 2017 yılı yazı olabilir) yeni üst seviye yeni Pixel 2 modeliyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Elbette en iyi donanımlara sahip olacak bu cihazın fiyat konusunda ucuz olmasını da beklememek gerekiyor ki Google'ın donanımdan sorumlu şefi Rick Osterloh'un yaptığı açıklamada, Google'ın bu yıl yeni üst seviye akıllı telefon modellerine odaklanacağını, ancak bu modellerin ucuz olmasının beklenmemesi gerektiğine vurgu yaptı.

Özellikleri şimdiden ne olur tahmin etmek oldukça zor, ancak günümüz mobil donanım mimarisinin en iyi özelliklerini barındıracağı düşünülen yeni premium üst seviye Pixel 2 modeli, Android güncellemelerini de ilk alan cühaz olacağı için bir çok kişinin tercih edeceği akıllı telefonlardan olacaktır. Merakla bekliyor olacağız.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×