İki kameralı LG G6 görüntüleri ve tanıtım tarihi sızdırıldı!

banner186

LG'nin modüler tasarıma sahip son akıllı telefon modeli G5'in ardından, gözler yeni amiral gemisine çevrilmişken, dual kameranın yer aldığı görülen yeni LG G6 modeline ait render görüntüleri sızdırıldı.

İki kameralı LG G6 görüntüleri ve tanıtım tarihi sızdırıldı!
Müşteri Hizmetleri 31 Aralık 2016 Cumartesi 18:23

banner192

Herkesten farklı olarak modüler bir tasarım ile kullanıcılara sunulan LG G5 modeli, yenilik anlayışı getirirken, "yeni" kavramına pek alışamayan çoğu kullanıcı ise bu modele pek yaklaşmadı. Doğal olarak satışlarda da bunun etkisini gören LG'nin yeni modeli merak konusu olmuştu. Görünüşe göre Güney Koreli teknoloji devi, G5 modelleriyle yaşadığı başarısızlıktan ders alarak yeni G6 modelinde modüler tasarım anlayışından vazgeçecek. OnLeaks'ın paylaştığı render görüntülerinde yeni LG G6 modeline yakından bakma imkanı buluyoruz.

LG G6 tasarımı (görüntüsü)

LG G6 tasarımı (görüntüsü)

Paylaşılan görüntülere göre LG G6 modelinin arka yüzünde dual kamera (çift kamera) yer alıyor ve hemen altında da parmak izi sensörü konumlandırılmış durumda. Bir diğer önemli fark ise, modüler bazlı olmayışı elbette. Ayrıca USB-C şarj girişi, 3.5mm kulaklık girişi ve metal çerçeve görünen diğer detaylar arasında. Modüler aksesuarların pek rağbet görmediği bir sır değil ve zaten bu modülleri kullanmak için bataryanın çıkarılması ve doğal olarak telefonun yeniden başlatılması gerekiyordu. Netekim kullanıcılar bu modüler bazlı telefonu tutmamıştı. Bu görseller doğru ise LG, G6 modeliyle hatasını telafi edecek.

LG G6 tanıtım tarihi ne zaman?

Önemli kaynakların verdiği bilgilere göre yeni amiral gemisinin tanıtım tarihini öteleyen Samsung'un aksine, LG G6 modelini Mart ayı içerisinde tanıtacak.

banner213
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×